Urodzeni 07 listopada

              Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo dociekliwa, nieufna, wytrwała w swych dążeniach oraz interesuje się wszystkim co tajemnicze i niewidzialne dla ludzkiego oka. 
           Są to ludzie dość żywiołowi, potrafią działać szybko i gwałtownie, ukierunkowani są na osiąganie celów, wytrwali w tych dążeniach oraz można także dodać, że są bardzo dobrymi organizatorami. Rewelacyjnie sprawdzają się w zawodach związanych z medycyną lub chemią. 
           Często wśród tych osób można zauważyć dwa oblicza, gdzie jedno jest agresywne, nieprzyjemne, zazdrosne, a drugie - łagodne i potrafiące poświęcić się dla pracy i swych ideałów. Jego uczucie miłości i nienawiści jest niezmiernie silne. Potrafi kochać bezgranicznie, ale dla ludzi słabych, nie mających swojego zdania jest bezwzględny. 
           Ludzie ci mają raczej ciężki charakter i trudno niekiedy jest z nimi dać sobie radę. Przejawiają skłonności do fatum, czy niepowodzenia, niepotrzebnie wierzą w ślepą siłę losu, gdyż zatruwa im to życie. Ich umysł należy do ścisłych, wszystko muszą sobie dokładnie przemyśleć, zaplanować z jak największą precyzją. Wielką przyjemność sprawia im odkrywanie cudzych tajemnic i ich rozszyfrowywanie, czy badanie. Są to osoby religijne i wierne swoim ideałom. Mają także bardzo dobrze rozwiniętą intuicję, która pozwala im dokonywać trafnych decyzji bez logicznego zastanawiania się. 
           Najtrwalsze związki małżeńskie będą, jeśli poślubią osoby urodzone w dniach od 23 czerwca do 22 lipca i od 21 lutego do 19 marca. Wówczas małżeństwa te będą bardzo udane.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,