Urodzeni 06 listopada

            Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo wrażliwa i w życiu raczej kieruje się sercem, a nie rozumem.
          Z natury są to osoby dość stabilne emocjonalnie, jednak przejawiają skłonności do ufania słowom innych ludzi. Dlatego właśnie poprzez niewłaściwe zaufanie, często zostają narażeni na poważne komplikacje i straty. Są oni bardzo gościnni i przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Dopiero z wiekiem osoby te dostrzegają, że często się nimi wysługiwano, ale i tak nie zmienia to faktu, że nadal pozostają opanowane, taktowne, otwarte i szczere. Osoby te lubią być podziwiane i w zasadzie nie dążą aż tak bardzo w tym kierunku, jednak wszelkie uznanie i pochwała sprawia im ogromną przyjemność. 
         Bardzo pozytywną cechą, która rzuca się u nich w oczy, jest niezwykle silna wola i zaciętość w pracy, jeśli oczywiście chodzi o realizację zamierzonych celów. Uaktywnia ich nienasycone pragnienie wiedzy i poznanie wszystkiego. W dodatku są to osoby subtelne i delikatne, ale niezmiernie dbające o sprawiedliwe wydawanie opinii i sądów. Dzięki swej bezstronności i obiektywizmu potrafią precyzyjnie przeanalizować charaktery innych i bez problemu rozwikłać ich problemy. W większości jednak i tak bardziej kierują się uczuciem niż logiką. 
         Z natury jest człowiekiem dobrodusznym, przyjaznym i bardzo sympatycznym lubiącym na niektóre rzeczy przymknąć oko. Dzięki swej moralnej odwadze często zajmuje się sprawami innych i pomaga potrzebującym. Szczery  i wyrozumiały, potrafi być prawdziwym przyjacielem i wiernym kochankiem. 
         W głębi serca jest bardzo uczuciowy i namiętny, zazwyczaj jego myśli idą w parze z czynami. Nigdy nie ma do nikogo żadnych pretensji, potrafi całkowicie poświęcić się swej pracy i celom życiowym. Mądry, inteligentny, odważny, sam jest kowalem własnego losu.   
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,