Urodzeni 05 listopada

         Osoba urodzona w tym dniu posiada smykałkę do robienia interesów i zawsze osiąga przy tym sukces, nigdy jednak nie zdradza tajemnicy swojego powodzenia.
       Z reguły jest niezależna, polega tylko i wyłącznie na sobie i swych umiejętnościach, potrafi sama sobie w życiu utorować drogę i nie liczy się wówczas z niczym. Jest niezwykle honorowym człowiekiem, zamkniętym w sobie, nieodgadniony i często niezrozumiały przez otoczenie, pragnie jednak być szanowaną osobą. Zdarza się jej, że posiada zdolności literackie, układa i pisze wówczas cięte dowcipy. 
       Dzięki swej przenikliwości potrafi umiejętnie obejść problemy i pułapki życiowe ludzi, którzy chcieliby jej wyrządzić krzywdę. Jest po części typową egoistką i dąży do zaspokojenia własnych wartości, przy czym potrafi strzec swoich praw i prywatności niczym lew. 
       Zazwyczaj jest tak zaabsorbowana własnymi interesami i problemami, że nie interesują jej sąsiedzi i ich kłopoty. Nie znosi wręcz wszelkich wymówek i różnych sztuczek, gdyż ona sama do swojego celu dąży drogą prawości. Lubi uprawiać sporty, zwłaszcza na świeżym powietrzu, również sporty i podróże wodne sprawiają im niebywałą przyjemność.
               Do czego powinni dążyć?
       Aby myśleć szeroko, a nie tylko jednotorowo, gdyż wówczas ostrożność i czujność na niewiele się im przyda. Może się zdarzyć, że swe zyski osiągną dzięki machlojkom i przekrętom. 
       Dla nich prawdziwym szczęściem jest głęboka więź z drugą osobą. Mimo to i tak nie zawsze w życiu domowym, osiągają harmonię i bliskość z drugą osobą. Posiadają wysokie wyobrażenie o sobie, a ich praca jest godna podziwu. 
       Żadne przeciwności losu nie są w stanie im przeszkodzić w realizacji swojego życiowego celu, co najwyżej, mogą nastąpić drobne opóźnienia, ale w końcowym efekcie i tak osiągną powodzenie.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,