Urodzeni 04 listopada

           Osoba urodzona w tym dniu jest przezorna, cierpliwa, kreatywna, która zazwyczaj idzie przez życie własną drogą.
         Z natury jest człowiekiem opanowanym, posiadającym mnóstwo oryginalnych pomysłów i dążącym do osiągnięcia niezależności i zdobycia władzy. Jest bardzo spostrzegawczy, a zarazem obiektywny w ocenie innych. Podczas projektowania, weny twórczej poszukuje wyłącznie w sobie samym. Posiada niezwykle oryginalne idee, które dzięki swemu uporowi i zaciętości bez większego problemu wciela w życie. Jego ambicje są wysokie i pragnie, aby otoczenie je respektowało, wszelka niesubordynacja, jest przez niego niemile widziana. Nie okazuje tego jednak publicznie, gdyż dba o swoją opinię i pragnie cieszyć się dobrą sławą w oczach świata.  
        Niezmiernie trudno jest wpłynąć na te osoby, gdyż nie ulegają ani skargom, ani pogróżkom, potrafią zachować zimną krew we wszelkich okolicznościach. Przez takie postępowanie często ludzie ci uważani są za osoby nieczułe, ale są to tylko pozory, które wynikają zazwyczaj z ich nadmiernej pewności siebie. 
        W gruncie rzeczy, są to osoby bardzo wrażliwe, o nieprzeciętnych umiejętnościach artystycznych, odznaczają się zdolnościami dyplomatycznymi i mogą nawet zajmować wysokie stanowiska państwowe.
              Co im grozi?
        Z pewnością posiadają dość liczne grono wrogów, którzy to pragną ich potknięcia. W większości osoby urodzone dzisiaj bez problemu, dają sobie z nimi radę, ale często staje się to kosztem obniżenia ich poziomu życia wewnętrznego.  
 facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,