Urodzeni 03 listopada

          Osoba urodzona w tym dniu jest stanowcza, elokwentna i jest zwolennikiem wszelkiego rodzaju postępu.
        Dzięki swobodzie wypowiedzi, oraz talentowi krasomówczemu potrafi przekonać do siebie niemalże każdego człowieka i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ma dość impulsywny charakter i jest wytrwały w swych dążeniach, posiada także wrodzone zdolności artystyczne i literackie. Ma specyficzny sposób zachowania, który wyróżnia się męskością, stanowczością i intensywnością, oraz dysponuje dużym autorytetem. Jest osobą idącą z duchem czasu i nie lubi, gdy wciska mu się przestarzałe poglądy, czy inne rzeczy, które wyszły z obiegu. W dodatku musi bardzo uważać, aby nie powiedzieć czegoś, co sprawiłoby drugiej osobie ból. 
        Nie lubi, gdy proponuje mu się drugorzędne stanowisko, gdyż uważa, że jemu należy się wszystko, co najlepsze i na samym szczycie. Jeśli jednak nie jest w stanie dostać tego, co chce, godzi się z tym faktem, ale strasznie to przeżywa. Wówczas jego zmysł wzroku wyostrza się i dostrzega nawet najmniejsze uchybienia, aby za chwilę z satysfakcją wytknąć innym błędy i niedociągnięcia. 
        Są to osoby, które nie znają lęku przed wystąpieniami publicznymi i bardzo to lubią, mogą wówczas pokazać swoją wyższość i pochwalić się swym powodzeniem w życiu.
                Wady:
        Potrafi być arogancki, bezczelny, nieostrożny, a jest przy tym niezwykle seksowny, uwodzicielski i zazdrosny. Przez te swoje zadufanie w sobie, staje się mało przewidujący, co często doprowadza go do rozczarowania.
                Co mu grozi?
        Poprzez swoje urojenia i nadmierną ostrożność, oraz wytykanie innym małych potknięć, często nie zauważa prawdziwego niebezpieczeństwa, jakie może mu zagrażać. Przez to w ważnych dla niego okazjach życiowych może zostać wyprowadzony w pole. 
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,