Urodzeni 01 listopada

       Osoba urodzona w tym dniu jest zamknięta w sobie, bardzo dyskretna i niezwykle mądra, często osiąga w życiu uznanie i  zaszyty.
      Dąży do zdobycia dobrego stanowiska i pragnie rządzić innymi, i stara się jak może, aby to osiągnąć. Jest osobą zdolną i pomimo przeszkód, jakie w życiu napotyka, wcześniej czy później, osiągnie swój cel i zostanie nawet dostrzeżona. Może się zdarzyć, że już w dzieciństwie zostanie osierocona lub osamotniona, a jej młodość nie będzie przebiegała bez problemów. 
      Posiada marzenia i wysokie ambicje, które jest w stanie zdobyć. A gdy wreszcie jej się to uda, wówczas staje się osobą roztropną, dyskretną i mądrą. Mimo tych wszystkich niepowodzeń  życiowych i tak jest niezwykle wrażliwym człowiekiem, posiadającym zdolność wnikliwej obserwacji, i wyciągania trafnych wniosków. Zdaje sobie także sprawę, że dzięki swej intuicji, potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe sprawy. 
     Jest to osoba która ceni sobie samotność, jest przy tym nieufna i poważna, często zamknięta w sobie. Przez swoją nadmierną ostrożność, często jest zdana tylko i wyłącznie na siebie, i sama musi podejmować ważne decyzje względem swego życia. 
     Może się zdarzyć, że niektóre z tych osób podchodzą do życia destrukcyjnie i niszczą nie tylko siebie, ale i wszystkich wokół. Nie potrafią oni odróżnić dobra od zła. Gdy jednak uda im się to przezwyciężyć, to wówczas osiągają w życiu bardzo wiele i zostają osobami godnymi zaufania.   
     Nie przepadają też za częstymi i dalekimi podróżami, swój wolny czas chętnie spędzają w zaciszu własnego domu i rodziny, a nawet miejsca zamieszkania.
                Wada:
     Zdarza im się, że stają się zbytnimi materialistami i to przysłania im inne ważne kwestie życiowe.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,