Urodzeni 31 października

              Osoba urodzona w tym dniu jest w stanie dokonać czegoś wyjątkowego, a zarazem mogącego przynieść jej sławę. W zasadzie, sama jest kowalem własnego losu.
        Jest to człowiek, który nie potrafi usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu i bywa czasami kontrowersyjny. Do tego jest sprytny, inteligentny, ostrożny i zaradny, pragnie za wszelką cenę zdobyć bogactwo i jest bardzo pewny siebie w tym dążeniu. Cokolwiek robi, wykonuje to z poświęceniem, entuzjazmem i pełną swobodą. Trudno jest z tą osobą dojść do porozumienia, gdyż jest ona bardzo nieustępliwa i nieufna. 
        Trochę dziwny to typ człowieka, a zarazem oryginalna postać, w życiu może dokonać wielu wspaniałych rzeczy. W miłości i przyjaźni jest zaborczy i uważa, że tylko on ma prawo ingerować w życie swych przyjaciół lub drugiej połówki. Z natury nie jest złą osobą, jednak w dość mocny sposób okazuje swoją sympatię i antypatię. 
        Nie lubi okazywać publicznie swoich uczuć i wszystko trzyma w sobie. Niezwykle trudno tym osobom przychodzi uzewnętrznianie się, mimo, iż niekiedy bardzo by tego chcieli. Zdarzają się jednak osoby u których te uczucia wypływają na zewnątrz, ale nie do końca są okazywane tak, jakby chciała tego druga strona. 
        Na ogół są oni milczący, zwięźli, oszczędni w uczuciach i zamknięci w sobie. Jeżeli jednak uda się takiej osobie wzruszyć, to wówczas jest w stanie zrobić i powiedzieć więcej, niż potrzeba.
                   Co im grozi?
        Uwikłanie się w romanse z których będzie miał problem się wyplątać.
                   Wady:
        Impulsywny, a zarazem nerwowy, powierzchowny, niekiedy jako argumentu używa siły i to z całkiem błahego powodu. Zdarza się, że nie ma jasno wytyczonego celu w życiu i nie potrafi się określić. Nie zawsze przestrzega zasad obowiązujących w życiu społecznym.
        Kobieta natomiast niezbyt chętnie i łatwo wychodzi za mąż, a jeśli to zrobi, to jest w związku bardzo wymagająca i trudna we współżyciu.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,