Urodzeni 27 października

           Osoba urodzona tego dnia posiada niezwykłe zdolności artystyczne i dyplomatyczne.
         Jest to osoba bardzo tolerancyjna i wyrozumiała, wyróżnia się ponadprzeciętną inteligencją, a przy tym odznacza się wysoką klasą i elegancją. W towarzystwie zazwyczaj jest wesoła i sympatyczna, ale ma władczy i nieustępliwy charakter, który stara się ukryć.
        Jest bardzo wrażliwa na otaczające ją piękno, fascynuje się malarstwem lub innymi dziedzinami sztuki i często poświęca im cały swój żywot. W życiu dąży do tego, aby je przeżyć bez większych wypadków i przejść. Często musi nieźle się nagimnastykować, aby jej się to udało.
        Kobieta urodzona dzisiaj posiada w sobie wiele cech męskich i niekiedy w młodości żałuje, że nie urodziła się mężczyzną. Jednak kiedy rozwinie się wewnętrznie, znajduje szczęście w macierzyństwie i w opiekowaniu się rodziną. Pragnie rządzić i decydować o wszystkich sprawach, nic nie jest w stanie jej umknąć. Nie tak łatwo daje się zepchnąć na drugi plan, jeśli chodzi o kierowanie sprawami gospodarstwa domowego. Posiada tyle energii, że z powodzeniem mogłaby kierować dużą firmą. Kiedy wykonuje jakąś pracę, to robi to z zaangażowaniem i pasją i nic nie jest w stanie jej przeszkodzić w doprowadzeniu jej do końca.
             Jak wychować dziecko?
        Dziecko urodzone dzisiaj jest władcze, chce, aby większość czasu mu poświęcano i bez przerwy je zabawiano. Dlatego już od najmłodszych lat powinno się nauczyć je, aby starało się opanowywać swój gniew, zazdrość i podejrzliwość. Jeśli rodzice i osoby mające wpływ na wychowanie takiego dziecka, nie uczynią tego do 10 roku życia, to później już nie będą w stanie tego zmienić.  
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,