Urodzeni 25 października

             Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna i błyskotliwa, a jednocześnie wytrwała w swych marzeniach, ale jej największym pragnieniem jest stać na czele i kierować innymi.
       Są to ludzie, którzy znają własną wartość i wiedzą, co potrafią i nie zadowalają się byle czym. Ich zainteresowania są szerokie, bogate wnętrze, a rozum przenikliwy, dlatego interesują się tym, co niezwykłe i oryginalne. Skryci, ale bardzo pracowici, zawsze zadowoleni z siebie, posiadają wielkie ambicje i mają predyspozycje, aby stać na czele przedsiębiorstw, organizacji i zarządzać nimi. Gdy nikt nie widzi, potrafią być przygnębieni i smutni, ale starają się nie okazywać tego publicznie. 
      Dysponują silną wolą i w drastycznych sytuacjach zachowują zimną krew, są też bardzo dobrymi obserwatorami, co często wykorzystują w swojej pracy. Dzięki tym cechom, ludzie ci mogą być wyśmienitymi lekarzami zwłaszcza w zakresie chirurgii lub chemii. Z natury są to osoby posiadające duży zasób sił życiowych, dlatego często wywierają pozytywny wpływ na osoby słabe i cierpiące. Mimo słabego głosu są bardzo dobrymi mówcami. Chętnie podróżują zarówno po kraju jak i po świecie. Lubią błyszczeć i wyróżniać się wśród ludzi, oraz być na eksponowanym miejscu. Zawsze spragnieni pochlebstw, ale nie dają się poskromić. Posiadają wielu przyjaciół i umiejętnie potrafią ich wykorzystywać do swoich celów. Mają bardzo cięty język, potrafią też dostrzec wszelkie niedoskonałości, ale często ich osąd bywa nieprawdziwy. Jeśli chcą to potrafią być przyjaźni i pomocni, ale jeśli ktoś ich zdenerwuje, stają się bezlitośni i brutalni. Zdarza im się także bycie zazdrosną i nieszczerą osobą. Jak raz sobie wytyczą cel w życiu to z niego tak łatwo nie rezygnują, gdyż z natury są zacięci i wytrwali, więc i tak dopną swego. 
     Osoby, które z nimi przebywają, nie powinni mieć w nich wroga, gdyż często sprawiają wrażenie, że wszystkie krzywdy zostały przez nich zapomniane, ale tak naprawdę, oni nigdy nie zapominają doznanych upokorzeń i przy najbliższej okazji, potrafią dotkliwie się zemścić.  
             Co im grozi?
     Patrzą w przyszłość z taką pewnością siebie, że nie dopuszczają myśli, że coś mogłoby nie pójść zgodnie z ich planem. A może im się to zdarzyć, wówczas popadają w depresję.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,