Urodzeni 23 października         Kto urodził się w tym dniu jest osobą bardzo skrytą i niedostępną, mimo to lubi wyróżniać się z tłumu.
       Jest to osoba nieugięta, ostrożna, a także odpowiedzialna i rzeczowa. Jej silna wola, stanowczość, wyczucie i dyplomacja powodują, że z niepohamowaną siłą dąży do władzy i panowania. Nie bez powodu pragnie wewnętrznie się rozwijać i ciągle doskonalić. Nie jest zbyt wylewna w okazywaniu uczuć i emocji, często nawet sprawia wrażenie osoby zamkniętej w sobie i niedostępnej. 
             Do czego powinna dążyć?
       Powinna unikać pobłażania sobie i swym namiętnością, oraz stronić od tych nadmiernych przyjemności życia. Najwyższym dążeniem tych osób, powinno być osiągnięcie całkowitej kontroli nad swoimi uczuciami, namiętnościami i umysłem. Mimo wielu potknięć w początkowej fazie życia, to i tak idą do przodu i osiągają duży postęp. Natomiast dzięki silnemu oddziaływaniu na otoczenie, przyspieszają rozwój swoich najbliższych i są w stanie stworzyć dla nich lepsze warunki egzystencji.
            Co jej grozi?
      Najbardziej realne zagrożenie ujawni się ze strony wroga. Kiedy wreszcie będzie się jej wydawało, że udało się przezwyciężyć wszystkie problemy i można spokojnie sobie egzystować, to wtedy często okazuje się, że to w jej otoczeniu jest najwięcej zagrożeń.
           Jak wychować dziecko?
      Dzieci te posiadają wrodzone zdolności wynalazcze, mają oryginalne i twórcze pomysły, posiadają także zdolności artystyczne. W szkole powinny móc rozwijać te zdolności, a rodzice nie powinni ograniczać ich i dać im więcej samodzielności, gdyż tylko wówczas mogą rozwinąć skrzydła. Należy zwracać szczególną uwagę, aby nie narażać ich na ośmieszanie, ani na wytykanie im błędów, gdyż wówczas zaczną kłamać i oszukiwać, nie tylko najbliższych.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,