Urodzeni 21 października


            Kto urodził się w dniu dzisiejszym zawsze troszczy się o losy najbliższych mu osób.
         Są to ludzie niezwykli, obdarzeni wielkimi zdolnościami i to zarówno w kierunku naukowym jak i artystycznym. Kochają wszystko co niezwykłe i oryginalne, nie mają zbyt wygórowanych ambicji, ale posiadają wysoko rozwiniętą intuicję, dzięki której wiele są w stanie osiągnąć. Do tego są skromni, rozważni, ostrożni i posiadają ścisły umysł, który wykorzystują, aby idealnie wykonać powierzoną im pracę. Ludzie ci są przesympatyczni, uczuciowi i wrażliwi na krzywdę ludzką. W swym życiu muszą dużo i niekiedy ciężko pracować, ale zawsze ich praca wykonana jest bez zarzutu. Dzięki właśnie swej pracowitości i skrupulatności nie mają większego problemu zdobywać coraz to wyższe stanowiska pracy.
               Wady:
        Niepotrzebnie denerwuje się różnymi sytuacjami, nawet tymi błahymi i zadręcza urojonymi niebezpieczeństwami. Doprowadza go to do małych spięć z innymi i opóźnień w pracy.
              Co mu grozi?
       Uzależnienie się od innych i przykrości w pracy.

       Kobieta urodzona dzisiaj jest kochająca i miła, nie znosi brutalności, a na widok krwi - mdleje. Delikatna i zawsze elegancka, nie jest zwolenniczką ciężkiej pracy. Jest postrzegana jako osoba ładna, w dodatku jest proporcjonalnie zbudowana, mężczyźni się za nią oglądają. 
      Z natury jest wrażliwa i często wyczuwa atmosferę, jaka wokół niej panuje. Potrafi także z niezwykłą precyzją odczytać myśli otaczających ją osób i wyczuć ich intencje, dlatego może niekiedy wydawać się smutna lub obojętna, gdyż ta nadwrażliwość ją przytłacza. W życiu kieruje się pewnymi zasadami i ideałami, jeśli zostaną one zlekceważone, wówczas czuje się bardzo źle i nie potrafi dojść do siebie. Podziwia wszystko co piękne i dobre, lecz ten podziw niekiedy okazuje się dla niej szkodliwy, a to ze względu na brak krytycyzmu z jej strony. Nie lubi i nie zwraca uwagi na to co smutne, brzydkie i tandetne. Ma łagodne usposobienie, ustępuje w większości spraw, żyje teraźniejszością, nie interesuje ją co było wstecz, ani co będzie później. Nie jest to dobre, a wręcz może okazać się szkodliwe, gdyż w pewnych sytuacjach, zwłaszcza w młodym wieku, może się pogubić i ulec licznym pokusom.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,