Urodzeni 20 października

          Kto urodził się w tym dniu stara się służyć pomocą wszystkim, którzy jej potrzebują, to typowy filantrop.
         Są to osoby o prostym i niewymuszonym sposobie zachowywania się. Chętni do niesienia pomocy, w życiu codziennym natomiast staranni, systematyczni i działający w sposób przemyślany, dążący do osiągnięcia komfortu i spokoju. Zawsze znajdą sobie jakieś zajęcie, nigdy się nie nudzą. Potrafią pomagać potrzebującym i robią to bardzo chętnie, są w stosunku do nich opiekuńczy i uprzejmi. Nigdy także w okazywaniu dobroci nie zapominają o swojej rodzinie, najbliższych i przyjaciołach. Bardzo lubią dzieci i chętnie się nimi zajmują. Nie obawiają się niebezpieczeństwa. 
         Bezkompromisowy jeśli chodzi o branie udziału w jakichś utarczkach, wykazuje się przy tym odwagą i spokojem. Mimo, iż jest to człowiek o dość wojowniczym charakterze, to jest osobą wrażliwą, nie pozbawioną wewnętrznych konfliktów. Przez to może sprawiać wrażenie człowieka o dwóch twarzach. 
         Kobieta urodzona dzisiaj ma liczne grono przyjaciół i niezwykłe powodzenie u płci przeciwnej. Jest osobą uprzejmą, przyjaźnie nastawioną do wszystkich i życzliwą, która nie potrafi nikomu wyrządzić krzywdy. Dlatego jeśli partner bardzo ją kocha, a ona już nic do niego nie czuje, nie potrafi jednoznacznie się określić i powiedzieć: NIE. Boi się skrzywdzić partnera i nie chce, aby cierpiał. Nie jest to dobre, dla osoby niekochanej przez nią, jednak ona pojmuje to inaczej. Potrafi być idealną żoną, gdyż z natury pragnie kochać i często dzieci są u niej na drugim planie, po mężu. 
Jeśli chodzi o zdrowie, to ludzie ci mają silny organizm i rzadko kiedy chorują. 
                   Wady:
         Często zamyka się w sobie, nie potrafi poradzić sobie z dręczącymi go myślami i wówczas popełnia błędy, które zaważają na jego dalszej karierze.
Nie powinien także ulegać swoim przeciwnikom, gdyż oni wykorzystają jego wiedzę do swoich celów. W pracy musi skupić się na jednej rzeczy, którą potrafi najlepiej, a nie na kilu sprawach, ponieważ nic mu później się nie wychodzi. Chce być dobrym dla każdego, ale wiadomo, że nie jest w stanie wszystkim dogodzić i wówczas zostaje uznany za tego złego.
                 Do czego powinien dążyć?
        Powinien nauczyć się przezwyciężać swoje złe nastroje i nie nie mieć pretensji do wszystkich za swoje niepowodzenia, a wtedy osiągnie bardzo dużo.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,