Urodzeni 19 października

          Osoby urodzone w tym dniu są inteligentne, błyskotliwe, delikatne, zawsze bardzo dobrze zorientowane w tym, co się wokół nich dzieje.
     Mają niezwykle subtelny, artystyczny, zmysłowy i nieco ironiczny charakter. Niezmiernie ciekawi wszystkiego co się wokół nich dzieje, zainteresowani tym co nowe i jeszcze nie odkryte. Dzięki swej intuicji odczuwają różne rzeczy, często niezrozumiałe przez otoczenie, dlatego ogół może traktować ich jako osobę, która nie zawsze wie, co robi. 
     Jego inteligencja, przeczucie i ostrożność pozwala mu na ominięcie życiowych pułapek. Jest to człowiek, który nigdy się nie nudzi, zawsze w sposób czynny podchodzi do wszystkiego. Często zdarza mu się, że nie docenia swoich wrogów i może się niekiedy wydawać, że został przez nich pokonany. Jednak w efekcie końcowym, zwycięstwo należy do niego. Stały w swych poglądach i nie ustąpi, choćby nawet nie miał racji. Dzięki właśnie tej stanowczości często wyróżnia się z tłumu i osiąga zaszczyty, zwłaszcza w zawodach związanych z wojskiem. Nie znosi niesprawiedliwości i złych posunięć, a wszystko co jest brzydkie, tandetne, lub dziwne działa mu na system nerwowy. Nie lubi także nadmiernej nadgorliwości i płaszczenia się, nie dopuszcza do siebie także depresji czy strachu. 
     Odruchowo dąży do wszystkiego co normalne, nie odbiegające od standardów, interesuje się sztuką, a w szczególności muzyką. Jeśli czuje się zmęczony, lub jest mu źle, wówczas słucha muzyki, która w jego przypadku ma działanie kojące.
               Wady: 
     Pomimo swej silnej woli zdarza mu się postępować nielogicznie i wbrew sobie, ale jest to spowodowane otoczeniem w jakim się znajduje. Jest także osobą, która często gubi różne rzeczy, albo zapomina zarówno o ważnych jak i błahych sprawach. Gdy mu ktoś zwróci uwagę, to wówczas staje się nieprzyjemny, gdyż bardzo tego nie lubi. Zawsze pragnie być szanowany i podziwiany, ale trzeba na niego uważać, gdyż najdrobniejsza rzecz może silnie go dotknąć.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,