Urodzeni 18 października

          Kto urodził się w dniu dzisiejszym, potrafi zachować się niemalże w każdej sytuacji i mimo złych doświadczeń życiowych, daje radę być szczęśliwym.
        Są to osoby przesympatyczne, uprzejme, potrafiące zachować we wszystkim umiar, lubiące wszystko co piękne i kształtne, a w dodatku prowadzące regularny tryb życia. Niezwykle uzdolnieni o jasnym i otwartym umyśle, bardzo wierzący w siebie i swoje możliwości, oraz spragnieni pochlebstw. 
       Potrafi też być trochę zadufany w sobie, a nawet pod niektórymi względami - próżny. Nie jest także wolny od pewnych przejść życiowych, ale dzięki nim potrafi w szybkim tempie odzyskać równowagę i z nową energią zabrać się do pracy. Mimo tych małych katastrof życiowych zawsze jest pełen entuzjazmu, nadziei i ufności. 
       Są to jednostki odznaczające się niezwykłą wrażliwością i jeżeli uda im się ją jeszcze rozwinąć, to wówczas potrafią oni pracować z korzyścią dla siebie i społeczeństwa w którym żyją. Często dzięki temu, że są to osoby piękne o niespotykanej urodzie, zostają doskonałymi literatami, poetami, muzykami, przyciągającymi do siebie rzesze ludzi. Niemalże zawsze udaje im się wybić i zostać znanymi osobami. 
       Niezależnie od tego, czy jest to kobieta, czy też mężczyzna są to ludzie przystojni, dobrze zbudowani o uwodzicielskim spojrzeniu i zachowaniu. Dzięki temu osiągają w życiu bardzo wiele i zajmują zazwyczaj eksponowane stanowiska. Nie posiadają też wrogów, którzy ewidentnie mogliby im zaszkodzić. Zdarza się jednak, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, chodzi tutaj przede wszystkim o czas realizacji, ale kiedy już nastąpi przełom w ich życiu, w ekspresowym tempie pną się oni po szczeblach kariery.
               Wady:
      Jedyną ich wadą jest to, że często uczucie przysłania im realny obraz tego, co się dzieje i wtedy ich całkiem dobre projekty, nie zostają zrealizowane. Nie jest to jednak wielki mankament, gdyż i tak w ich życiu, nie zabraknie okazji do osiągnięcia szczęścia.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,