Urodzeni 11 października

              Osoba urodzona w tym dniu jest wrażliwa, finezyjna, grzeczna, kulturalna i taktowna, bardzo przywiązana do swego ogniska domowego.
            Dzięki swej uczciwości i postępowaniu zgodnego z prawem jest powszechnie lubiana. Z natury jest osobą spokojną i raczej zadowoloną z siebie. Wytrwała w swych dążeniach, nigdy nie skarży się na przeciwności losu. Przyjaźnie nastawiona do całego świata, zawsze niesie pomoc i to nie tylko bliskim, ale i osobom, których nie zna. Całkiem nieźle orientuje się w charakterach ludzkich i dlatego nieraz woli polegać na sobie, co powoduje, że ludzie, którzy jej nie rozumieją, obrażają się na nią za prawdę. 
         Wykazuje również zamiłowanie do sztuki, chętnie chodzi do kina i teatru. Jest osobą wyrazistą, posiada wyszukany gust, potrafi się ładnie ubrać i zachować klasę. Rzadko zawiera małżeństwo "z dnia na dzień", preferuje długą przyjaźń, lepsze poznanie się i na końcu ślub. W życiu rodzinnym jest stała i zawsze spełnia swe małżeńskie obowiązki. Zdarza się, że w rodzinie danej osoby dość wcześnie umiera ojciec. Budując własną rodzinę decyduje się zazwyczaj na jedno dziecko. 
        Nie narzeka na brak przyjaciół i szczęścia, może trochę gorzej wiedzie jej się z krewnymi. Raczej jest zadowolona z życia, gdyż wszystko układa się po jej myśli, a nawet więcej, może zostać właścicielem jakiejś nieruchomości.
                 Wady:
        Największą wadą tych ludzi jest nieumiejętność wydawania nagłych decyzji, zwłaszcza, gdy sprawa jest pilna. Osoba taka musi wszystko dokładnie przemyśleć, zanim coś postanowi. Także jego powierzchowność powoduje, że niektóre życiowe okazje, uciekają mu sprzed nosa.         
                 Co im grozi?
        Jedynym zagrożeniem, jakie może spotkać te osoby, to nieporozumienia i konflikty z podwładnymi.
facebook.com/margoseila 
Etykiety: , , , ,