Urodzeni 10 października

               Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą bardzo wrażliwą, niezmiernie delikatną, bezkonfliktową, dowcipną, lubiącą sztukę i znającą się na niej. 
          Są to osoby niezwykle radosne, beztroskie, lubią wszystko co piękne i uwielbiają muzykę. Posiadają niezaprzeczalne zdolności artystyczne i często w życiu idą w tym kierunku wybierając branżę filmową, teatralną, muzyczną lub podobną. Mogą również zająć się produkcją gadżetów związanych z rynkiem artystycznym, lub spróbować swych sił jako krytyk. Ogólnie, czymkolwiek się zajmie, co będzie związane z rynkiem artystycznym, przyniesie mu powodzenie. 
          Jego nastawienie do życia jest bezkonfliktowe, dzięki czemu odznacza się dużymi zdolnościami dyplomatycznymi. Bardzo silnie odczuwa każde uczucie, jakie się w nim rodzi. Potrafi być cudownym i namiętnym kochankiem, który nie zrani drugiej strony. W swych dążeniach do celu jest wytrwały i z wielką energią potrafi realizować szerokie plany życiowe. Całkiem nieźle orientuje się także w ludzkich charakterach, dlatego potrafi dogłębnie poznać osobowość większości ludzi.
          Kobieta urodzona w tym dniu będzie szczęśliwa, jeśli zazna miłości od swojego partnera i szczęścia rodzinnego. Bycie żoną i matką będzie dla niej najszczytniejszym i najlepszym zawodem. Gdy ma kogoś bliskiego swemu sercu, kogo kocha nad życie i kto ją absorbuje, to wówczas nic nie jest ważniejsze od tej osoby i nie obchodzi ją nic więcej. Zazwyczaj najbardziej pochłania ją właśnie wychowanie dzieci. 
                Wady:
          Największą wadą tych osób jest krytykanctwo. Często krytykując innych tak się napędza, że zaczyna krytykować tylko po to, aby przeciwstawić się innym na zasadzie "szukania dziur w całości". Nawet wówczas, gdy sam nie potrafi zmienić czegoś na lepsze, upomina i krytykuje istniejące prawo i porządek.
          Podsumowując można powiedzieć, że są to zazwyczaj indywidualiści, którzy postępują z zasadą: "Umiesz liczyć, to licz na siebie" i najlepiej na tym wychodzą. 
facebook.com/margoseila   

Etykiety: , , , ,