Urodzeni 08 października

        Osoby urodzone w tym dniu są wyczulone na komplementy i bardzo lubią się bawić.
       Z natury są to ludzie wielkoduszni o "wielkim" sercu, zawsze chętni do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Czują się oni dobrze wówczas, gdy przebywają w miłej i sympatycznej atmosferze. Potrafią być weseli, dowcipni, śmieszni, niekiedy nawet łobuzerscy o przedziwnych pomysłach. Swoje życie wiodą jest na wysokim poziomie, lubią sobie dogadzać i nigdy nie rezygnują z tego, co dobre dla nich. 
      Są oni zafascynowani płcią przeciwną i lubią w ich towarzystwie przebywać, zwłaszcza jeśli pochlebnie komplementowani.Jak się zakochają, to kochają namiętnie i głęboko, ale jak się znudzą tą miłością, potrafią rzucić partnera niemalże z dnia na dzień. W związku małżeńskim też nie zawsze bywa sielankowo, zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. 
      Są to jednostki inteligentne i potrafiące wykorzystać swój potencjał. Obdarzone są wybitnym poczuciem rytmu i proporcji, dlatego sprawdzają się w zawodach związanych z muzyką i architekturą. Brzydzą się wszystkiego, co tandetne i prostackie. Zawsze są przekonani o swym niezwykłym powodzeniu, dlatego łatwo ulegają entuzjazmowi. Nie posiadają jednak zbyt wygórowanych ambicji, jednak dążą do spełnienia swoich pragnień, bez szkodzenia innym.   Dzięki zamiłowaniu do wygód i dostatniego życia nieustannie pną się na szczyty kariery i często udaje im się zająć intratne stanowisko. Pomimo, iż nie potrafią zaplanować swojego życia, to i tak osiągają powodzenie. 
              Wady:
      Największą jego wadą jest nadmierna koncentracja na własnej osobie, co niekiedy może przerodzić się w egoizm. Także w swym dążeniu do doskonałości niepotrzebnie się rozdrabnia i zwraca uwagę na błahe szczegóły, przez to nie zawsze dochodzi do wymarzonej doskonałości. Gdy trzeba podjąć jakąś nagłą decyzję, traci głowę i nie wie, co ma zrobić. 
              Do czego powinien dążyć?
      Powinien wzmacniać swoją wolę i charakter, oraz częściej mówić "NIE". Dzięki takiemu postępowaniu nie będzie musiał "uciekać" z pola walki.
      Ogólnie są to osoby bardzo ładne, mają proporcjonalną budowę ciała, ładne oczy, miękkie i bujne włosy, potrafiące roztaczać wokół siebie atmosferę uprzejmości, przyjaźni i zadowolenia. Trudno jest się w nich nie zakochać.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,