Urodzeni 05 października

    Osoba urodzona w dniu dzisiejszym zna się na ludziach i ich psychice, potrafi z nimi współpracować bez większego problemu.
       Nie lubi podejmować szybkich decyzji, zanim się na coś zdecyduje musi wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować, a jeśli ją ktoś popędza to odwlecze podjęcie decyzji w czasie, a i tak się nie zdecyduje. W ludziach tych drzemie potężna siła woli i jeśli uda im się ją rozbudzić, to rozwinie się ona ze zdwojoną siłą i wówczas tacy ludzie potrafią wiele osiągnąć i zajść bardzo wysoko. 
      Zna się także na psychice ludzkiej, rozumie ich naturę i potrafi utożsamić się z każdym człowiekiem. Bez większego problemu potrafi z każdym pracować i stworzyć idealny zespół. Jednak jego problemem jest brak akceptacji ze strony otoczenia, jeśli chodzi o jego podejmowane działania. Jeżeli otoczenie nie dostrzeże jego zaangażowania, bardzo szybko się zniechęci i porzuci swoją dotychczasową pracę. 
      Ogólnie, są to jednostki bardzo lubiane i dość popularne. Reagują jednak emocjonalnie na wszystko, ale należy dodać, że są to także osoby bardzo romantyczne, lubiące towarzystwo, które nie mają problemu z nawiązywaniem relacji towarzyskich, zwłaszcza z osobami płci przeciwnej.               Często osoby te są zamknięte w sobie, ale mimo to są przesympatyczne posiadające dużą intuicję. Lubią szperać w przeszłości i pragną osiągnąć jak najwyższy komfort w swym życiu w przyszłości. 
     Osoby te najlepiej czują się w zawodach artystycznych takich jak: muzyk, malarz, poeta itp., w których to mogą zajść bardzo wysoko. Niektórzy z nich podejmują się pracy jako krytyk lub wojskowy, co też dobrze im wychodzi. 
     Dość wcześnie zawierają związki małżeńskie i są w nich ostoją dla współmałżonka, nigdy też nie zdradzają. Miłość i przyjaźń w ich życiu odgrywa bardzo ważną rolę, dzięki temu do późnej starości są osobami pełnymi wdzięku i uroku. Urodzeni dzisiaj jako mężczyźni mają lepszy start w życiu niż kobiety i także w związkach, są bardziej wytrwali i kochający.
               Wady:
     Zdarza się im, że nie są pewne swych decyzji i przez to też nie zawsze potrafią zachować należytą ostrożność w życiu. Nie są to również osoby zbyt przewidujące, przez co nie potrafią dostatecznie zatroszczyć się o swoją przyszłość. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,