Urodzeni 04 października

         Osoby urodzone w tym dniu są spostrzegawcze i bezkonfliktowe, posiadają zdolności planowania i są przy tym bardzo taktowne, jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie.
        Jest to człowiek niezwykle inteligentny, który umiejętnie łączy miłość do przyrody i życia wiejskiego z rozwojem intelektualnym. Dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym potrafi tak dobrać sobie współpracowników, aby nie musieć się przemęczać, a jednocześnie osiągnąć cel. Jest on wszechstronnie uzdolniony i posiada szerokie zainteresowania. Trochę jest zmienny, jednak zawsze potrafi taktownie zachować się w każdej sytuacji. W stosunkach z ludźmi postępuje delikatnie, z wyczuciem i dyskretnie, zawsze też stara się podejmować decyzje, które są sprawiedliwe i nie prowadzą do konfliktu. Sam też jest osobą wrażliwą i chce, aby wszyscy go lubili, tym bardziej, że dąży do harmonijnych stosunków międzyludzkich. 
       Są to ludzie, którzy są ambitni, uczciwi, porządni, potrafiący współpracować z innymi, a do tego posiadający wielką intuicję w sprawach wielkiej wagi. Dzięki swej spostrzegawczości, co jest ich atutem, nic nie jest w stanie umknąć ich uwadze, co nie zawsze jest pozytywnie odbierane wśród otoczenia. 
       Niemalże wszyscy posiadają zdolności literackie, jednak rzadko je wykorzystują, zwłaszcza mężczyźni. Kobiety również niezbyt często zostają pisarzami, choć do swych znajomych potrafią pisać długie i obszerne listy.   
       W życiu udaje się tym ludziom wznieść na wyżyny tylko wówczas, jeśli nie angażuje się w żadne ugrupowania polityczne. Może się zdarzyć, ze osoby te mają niekiedy konflikt z własnym ojcem, są przez niego zwyczajnie, nierozumiane.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,