Urodzeni 03 października

          Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą zmysłową, seksowną i niezwykle uwodzicielską, która nie zawsze potrafi okazywać swoje uczucia.
        Podziwia piękno w każdej okazałości, ale nie potrafi je docenić. Zazwyczaj zachwycają ją małe rzeczy, gdyż twierdzi, że małe jest piękne. 
Z każdym rozmawia uprzejmie i po przyjacielsku, nikomu nie potrafi odmówić, jeśli ktoś ją o coś poprosi. Jest osobą wrażliwą, wszelkie kłótnie, nieporozumienia dotykają ją głęboko i ranią, dlatego pragnie, aby wszyscy wokół niej łącznie z najbliższą rodziną, byli szczęśliwi i się ze sobą zgadzali. Nie jest to jednak jej dane, gdyż nie potrafi scalić ze sobą ani rodziny, ani znajomych.
       Największą wadą tej osoby jest to, iż łatwo ulega wpływom innych ludzi, daje się im manipulować, a potem cierpi i naraża się na kłopoty, bo nie potrafi nikomu odmówić. 
             Co jej grozi?
       Grożą jej niebezpieczeństwa w postaci przemocy, presji czy terroru ze strony innych. Może być za swe słabości krytykowana przez otoczenie, a nawet odsunięta od niego. 
       Zazwyczaj są to zdrowe jednostki, ale zdarzają się im w życiu przypadłości chorobowe w postaci problemów z nerkami, problemów skórnych czy bóli głowy. Także mogą one mieć problem z cukrzycą, dlatego powinny co jakiś czas wykonywać badania w tym kierunku.
             Do czego powinny dążyć?
       Przede wszystkim do opanowania swej uwodzicielskiej natury, gdyż mogą mieć na tym tle nieprzyjemności. Osoby, które nadmiernie eksponują swój seksapil i pragną przypodobać się każdemu, powinny uważać na siebie. 
       Często ludzi ci mają problemy z uzyskaniem wysokich stanowisk w pracy, mimo, iż są wszechstronnie uzdolnione i szybko się uczą. Zmuszeni są do częstej zmiany pracy, co niekiedy niekorzystnie wpływa na ich psychikę.   
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,