Urodzeni 02 października

             Osoba urodzona tego dnia jest bardzo dobrym zarządcą, potrafi kierować większą grupą ludzi i zawsze zwycięża swoich wrogów.
      Posiada silną wolę, jest inteligentna, niezwykle pojętna, zawsze ma jasne i świeże spojrzenie na każdą sprawę, trochę narwana, potrafi być także agresywna, jak ją ktoś wyprowadzi z równowagi i gniewa się o wszystko, co nie jest po jej myśli. Przez te negatywne cechy charakteru, często popada w konflikt z otoczeniem i nie potrafi współdziałać w grupie. 
     Są to ludzie, którzy nigdy nie cofają się w swym dążeniu do celu, potrafią zacięcie walczyć i być nieustępliwym, jeśli uważają, że tak trzeba. Jeśli chodzi o zadana, jakie musi wykonać, to potrafi wszystko dopiąć na ostatni guzik i każdemu wyznaczyć właściwe miejsce w jego hierarchii wartości. 
     Są oni również świetnymi analitykami, którzy działają rozważnie, potrafią wszystko przewidzieć i dogłębnie przeanalizować. Tam, gdzie nikt nie jest w stanie dojrzeć błędu, oni z pewnością go znajdą. 
     Jest także świetnym dyplomatą i jednocześnie strategiem i taktykiem, idealnie sprawdzi się jako głównodowodzący w wojsku. W życiu zazwyczaj udaje mu się zajść na tyle wysoko, że dysponuje nieograniczoną władzą nad innymi i trzyma na dystans swoich wrogów. 
     Mimo tych twardych cech, jest to osoba wierna i szczera, szukająca w życiu tego, co najlepsze. Nieugięcie trzyma się swych zasad i metod praktycznego działania. Dąży do równowagi i harmonii, i zazwyczaj udaje jej się to osiągnąć. Dzięki swej intuicji łatwo odnajduje drogę rozwoju duchowego. Dąży do osiągnięcia wewnętrznej równowagi i gdy w końcu jej się to uda, wówczas robi błyskawiczną karierę.
                Co mu grozi?
     Jeśli zamierza podjąć wyzwanie i rozpocząć walkę, to powinien liczyć się z niebezpieczeństwem, jakie może mu grozić. Powinien trafnie ocenić możliwości własne i przeciwnika, a dopiero podjąć decyzję. 
    Jeżeli chodzi o zdrowie tych ludzi, to dzięki swej nieomylności, zawsze jakimś cudem unikają wielu chorób, zachowując siły witalne organizmu. Cierpi tylko wówczas, gdy niepotrzebnie wystawi się na bezsensowną walkę.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,