Urodzeni 01 października

             Kto urodził się w tym dniu jest uwodzicielski, zalotny, namiętny, wrażliwy, lubi być samodzielny i decydować sam za siebie.
         Jest to osoba bardzo romantyczna, sentymentalna i zamknięta w sobie. Spośród innych, wyróżnia ją nadmierna wrażliwość, nieadekwatnie do sytuacji, reaguje na uczucia najbliższej osoby i niechęć ze strony innych ludzi. Delikatna, łagodna, życzliwa, opiekuńcza, a nawet niekonfliktowa, lubiąca dobre towarzystwo, kulturalnych i wysoko wykształconych ludzi. Jak się do kogoś przywiąże, to na stałe, dlatego ciężko przeżywa rozstania. 
         Ma poczucie smaku, elegancji i estetyki. Inteligentna oraz troskliwa, często przejmuje się troskami innych ludzi. Zdarza się, że odwaga tych osób powoduje, że stają się gwałtowne w swych poczynaniach, co w konsekwencji prowadzi do ich destrukcji. 
         Osoby urodzone dzisiaj posiadają dwa typy: pierwszy z nich to człowiek, który goni za przyjemnościami życia, a drugi natomiast, jest osobą subtelną, zdolną, poszukującą jedności w życiu. Ten typ odznacza się niezwykłą intuicją, a nawet jasnowidzeniem.
                    Co im grozi?
         Uczucia tych osób i predyspozycje mogą być niedocenione przez otaczające ich środowisko. Grozi im także utrata majątku lub ukochanej osoby, ewentualnie ciężka choroba. Z pozoru błahe, lecz niezwykle ważne są to sprawy, gdyż ludzie ci nie lubią samotności, a wszelka alienacja powoduje, że czują się niepotrzebni lub porzuceni. 
        To osoby, które potrafią dać więcej miłości, niż same otrzymują, dlatego akceptacja jest dla nich niezwykle ważna i potrzebna w celu osiągnięcia pełnego rozwoju indywidualnego. 
facebook.com/margoseila Etykiety: , , , ,