Urodzeni 30 września

                 Osoby urodzone w dniu dzisiejszym są bardzo wrażliwe na sprawiedliwość, dlatego sprawdzają się w zawodzie dziennikarza lub polityka.
       Są to jednostki, które dążą do spójności, integralności, spokoju i miłości, jednak sami nie zawsze tak postępują, wolą raczej chodzić własnymi drogami. Jednak najwyżej cenią sobie sprawiedliwość, ład i porządek. Niezwykle precyzyjny, lubią regularny tryb życia i porządek we wszystkim co robią, unikają nieporozumień, nie lubią też wtrącać się w cudze sprawy. Pragną,aby wszyscy czuli się dobrze i komfortowo. 
      Wśród ludzi cieszy się sympatią i ogólnym szacunkiem, gdyż jest człowiekiem miłym, kulturalnym, towarzyskim, służącym pomocą, zawsze szarmancki o ujmującym uśmiechu. Z wiekiem ludzi ci są coraz bardziej spokojni, wykazują się szerszą dyplomacją i zwracają szczególniejszą uwagę na otaczające ich piękno. Coraz lepiej wiedzie im się w życiu, a to dzięki umiejętnemu doborowi trafnych przyjaciół czy współpracowników. 
      Jeśli chodzi o małżeństwo, to są to osoby bardzo delikatne dla współmałżonka, wrażliwe i bardzo kochające. Ze względu na to, że ludzie ci mają głęboko wpojone ideały i wzorce, często bezgranicznie potrafią się im poświęcić. Niestety, posiadają słabą wolę, jeśli znajdzie się w ich otoczeniu osoba stanowcza, to pod jej naciskiem zazwyczaj ustępują. Także ich wytrzymałość pozostawia dużo do życzenia. 
               Co tym osobom zagraża?
     Upadek z wysokiego miejsca, chodzi tu zarówno o stanowisko, jak i zwykłe spadnięcie. Najlepszym zawodem dla tych osób jest zawód związany ze sztuką lub wysiłkiem intelektualnym, chociaż w tym przypadku, jego marzenie nie zawsze może się spełnić.
     Z reguły są to ludzie o dobrym zdrowiu, jeżeli prowadzą regularny tryb życia. Jeśli natomiast jest inaczej, to najczęściej choruje na nerki lub mają problemy z głową.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,