Urodzeni 28 września

                Osoba urodzony w tym dniu jest człowiekiem walecznym i uzdolniony w kierunku artystycznym.
        W większości ludzie ci zajmują czołowe stanowiska i zawsze chcą być na pierwszym miejscu, co dość często im się udaje. Z natury są oni impulsywni i żywiołowi. Nastawieni są do życia wojowniczo, lubią walczyć i wcale się z tym nie kryją. Odznaczają się wysoką inteligencją i wysoko mierzą. Dzięki swej energiczności i przebojowości, potrafią w przekonywaniu drugiej osoby, użyć siły zamiast argumentów. 
       Często wydaje trafne sądy i oczywiście, musi się tym pochwalić. Posiada zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury i muzyki. Jest perfekcyjny w tym co robi, kiedy czegoś się podejmuje, nic ani nikt, nie jest go w stanie zatrzymać, ani oderwać od raz obranego celu. 
       Zdarzają się jednak jednostki, które z zapałem przystępują do zadania, ale po pewnym czasie porzucają rozpoczętą pracę i przystępują do nowej, atrakcyjniejszej dla nich. 
       Największą wadą tych ludzi jest brak cierpliwości i wytrwałości, aby doprowadzić sprawę do końca. Często tak się dzieje, że osoby te działają pod wpływem impulsu  a nie logicznego myślenia. 
       Ludzie ci powinni uważać, gdyż grozi im niebezpieczeństwo od ognia lub żelaza ( nóż ), oraz utrata intratnego stanowiska, które zajmuje.   
               Czego powinni się wystrzegać?
       Przez swój impulsywny temperament może narazić się na niebezpieczeństwo fizyczne. Osoby te nie powinny również dać się wciągać w jakieś spory czy walki, zwłaszcza z użyciem broni. 
      Podsumowując, są to ludzie pilni, wyrwali, gorliwi, pełni nadziei, które rzadko realizują. Są to osoby bardzo humanitarne. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,