Urodzeni 27 września

        Osoba urodzona tego dnia jest wytrwała i nieustępliwa, w dodatku potrafi być pracowita, ale nie zawsze ma możliwość otrzymania zapłaty za swą ciężką pracę.
        Zawsze jest pełna wiary we własne możliwości, pragnie władzy i dominacji nad innymi. Bardzo pewna siebie i uważa, że wszystko robi najlepiej, jednak jej działania nie zawsze spotykają się z pozytywną oceną. Mimo to, w sprawach zawodowych nigdy nie odpuszcza, jest przekonana o swej nieomylności. 
       Są to ludzie serdeczni, kochają mocno i namiętnie, zawsze bardzo przywiązane do osoby przez nich kochanej. Znają się na sztuce, ubierają się wytwornie i ze smakiem, a dzięki swej skrupulatności mogą zostać wziętym chirurgiem lub pracować w wojsku, a nawet być czynnym i dobrym politykiem.          Czas wolny chętnie spędzają na wsi, a odpoczywają podczas pracy w polu czy ogródku. Jako młode osoby często pracują na dwóch etatach, dopiero w późniejszym wieku osiągają stabilizację i powodzenie w życiu. 
                Czego powinien się strzec?
       Aby nie popełnić błędu w życiu i nie wybrać dla siebie zawodu, który nie będzie go interesował i będzie dla niego zbyt uciążliwy.
               Co mu grozi?
       Pomimo, iż są to osoby posiadające liczne zdolności, to jednak nie zawsze w życiu udaje im się je zaprezentować, gdyż życie potrafi spłatać im figla i postawić na drodze wiele problemów, nie do przezwyciężenia. 
       Kobieta urodzona dzisiaj jest niezwykle kochliwa, miła, ładna, wesoła, inteligentna, delikatna i uczuciowa. Potrafi zachować się w każdej sytuacji, być subtelna i dyskretna. 
      Ogólnie są to osoby, którym bez problemu udaje się przekonać otoczenie do swoich racji i je zrealizować. Często zdarza się im, że są nieugięci zarówno przy drobnostce, jak i w sprawach zasadniczych. Przez swą nadmierną wrażliwość doprowadzają do częstych nieporozumień w środowisku w którym się obracają.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,