Urodzeni 26 września

           Osoba urodzona w tym dniu jest uprzejma, wytworna, kulturalna i ogólnie lubiana przez otoczenie.
        Ogólnie jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem, dzięki czemu wzbudza zaufanie i sympatię innych ludzi, którzy odnoszą się do niego z ufnością. Niezwykle towarzyski, zawsze chętny do pomocy, dobry mówca. Uwielbia dalekie podróże, zwłaszcza te, które przyniosą mu korzyści. 
        Jest to aktywny i przedsiębiorczy człowiek, w dodatku szlachetny i uczciwy. Lubi czytać i czyta dużo, dzięki temu szybko się rozwija. Jego najlepszą cechą jest to, że potrafi stanąć w obronie słabszych, prawdy i wszystkiego, co jest warte zachodu. W dodatku nigdy nie jest skąpy, lubi komfort i przyjemności w życiu, ale nie cierpi rutyny i zbyt ciężkiej pracy. Jest to osoba, która jest skoncentrowana na sobie, w życiu kroczy własnymi ścieżkami, lubi pochwały i popularność. 
        Z natury są to ludzie bardzo ładni, dobrze zbudowani i niezwykle przystojni, jeśli chodzi o mężczyzn. Chętnie korzystają z nadarzających się okazji w życiu, nie mają też większego problemu ze znalezieniem dla siebie drugiej połowy. Bardzo są wówczas do niej przywiązani, jednak jeśli chodzi o dzieci, to zazwyczaj mają jedno. 
        Dzięki swej elokwencji oraz intuicji często zajmuje wysokie i prestiżowe stanowiska. Z natury nie choruje, jednak jeżeli mu się coś przytrafi, to są to problemy z nerkami lub głową. 
        Najtrwalszy związek uda mu się stworzyć z drugą osobą, która urodziła się w dniach: od 21 maja do 23 czerwca i od 23 stycznia do 21 lutego.   
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,