Urodzeni 23 września

              Osoby urodzone w tym dniu są ekstrawaganckie, trochę dziwne i niekiedy zaskakujące, które przez większość swego żywota próbują rozwiązać tajemnice istnienia.
      Są oni wszechstronnie uzdolnieni, lubią czytać i kolekcjonować książki, interesują się literaturą, medycyną i nauką. Dodatkowo mają upodobanie do filozofii, metafizyki, a nawet przejawiają predyspozycje okultystyczne. To także bardzo zdolni analitycy; jeśli uważają pewne fakty za prawdziwe, będą ich bronić ponad wszystko i za wszelką cenę. 
      Ludzie ci, często lubią przebywać w samotności i pogrążać się we własnych myślach. Są nieco ekscentryczni i uwielbiają oddawać się poszukiwaniom rzeczy ukrytych, często niemożliwych do zdobycia. To ich zamiłowanie do inności, powoduje niekiedy, że otoczenie ich nie rozumie, wówczas zamykają się w swoim świecie i odsuwają od życia. Bardzo silnie odczuwają wszelkie rozczarowania, są ludźmi, którzy nie wierzą w siebie i swoje możliwości, powoduje to u niego brak ufności i zdecydowania. 
     Kto urodził się tego dnia jest podwójnie obdarzony, czyli posiada dwa typy charakteru: dodatni i ujemny. Wtedy, albo jest człowiekiem sprawiedliwym, wyróżniającym się perfekcyjnością działania i wysoką inteligencją; albo jest to jednostka niezdecydowana, niegodna zaufania, niecierpliwa i dokuczająca innym.
              Do czego powinni oni dążyć?
     Do bycia sprawiedliwym, uczciwym i porządnym człowiekiem. Nie powinien się ograniczać do rzeczy materialnych, gdyż wszystko w życiu przemija. Także w małżeństwie rzadko bywa szczęśliwy.
     Jeśli chodzi o zawód, który przyniesie mu finansowe korzyści, to powinien zdecydować się na pracę w rolnictwie bądź kopalni, ale pod warunkiem, że będzie ostrożny w sprawach związanych z pieniędzmi. Zajmując wysokie stanowisko, może mu się zdarzyć, że podwładni przysporzą mu niemałych problemów.
      Kobieta urodzona 23 września nie ma zbyt łatwego życia, zwłaszcza jeśli chodzi o małżeństwo. Wszystkie jednak osoby urodzone dzisiaj powinny mieć na uwadze, aby nie przepracowywać się i troszczyć się o swoje zdrowie, zwłaszcza jeżeli chodzi o stan nerwów.
facebook
Etykiety: , , , ,