Urodzeni 22 września

    Osoby urodzone w dniu dzisiejszym nie tryskają wiarą i optymizmem, są raczej nieufne i dzięki temu zawsze dochodzą do prawdy.
           Jest bardzo dobrym obserwatorem i potrafi wyciągać trafne wnioski. Materialista, nie wierzy w istnienie sił wyższych, czy czegoś poza rzeczami namacalnymi. Chce, aby wszystko było dostosowane do realiów życia codziennego. Z natury jest osobą opanowaną, staranną i przewidującą, w dodatku nie lubi siedzieć w miejscu, lubi działać. Ceni ludzi, którzy tak jak i on, są aktywni w życiu. Nie cierpi marazmu. Jest to człowiek, który potrafi w życiu osiągnąć wiele, ale tylko wtedy, gdy nie będzie rozdrabniał się w swych działaniach. Jest bardzo ambitny i dumny, w życiu kieruje się własnym zdaniem, raczej nie liczy się z opinią innych.  
          Lubi władzę i autorytet, chętnie dowodzi innymi, nie lubi jeśli mu ktoś wydaje polecenia. Zazwyczaj sam jest panem swego losu. Najlepiej sprawdza się w zawodach publicznych, gdzie będzie mógł się spotykać z ludźmi, czyli sztuka, handel, a nawet potrafi coś wynaleźć.
Musi uważać na publiczne kąpieliska, gdyż ma bardzo wrażliwą skórę. 
          Ogólnie, można stwierdzić, że są to ludzie, którzy zawsze są dobrze ubrani i potrafią zachować się w każdej sytuacji.
facebook

Etykiety: , , , ,