Urodzeni 21 września

                Osoby urodzone w tym dniu są operatywne, przedsiębiorcze, a przede wszystkim bardzo aktywne, jednak powinny one wystrzegać się nadmiernej pretensjonalności. 
              Posiadają bystry i przenikliwy umysł, mimo to nie należą do osób sympatycznych, gdyż są bardzo podejrzliwe i krytycznie nastawione do wszystkich i do wszystkiego, co nie posiada logicznego wytłumaczenia, lub nie zostało naukowo dowiedzione. Potrafią też być uszczypliwe i ironiczne, i nie dostrzegają w swym zachowaniu nic złego. 
              Są niezwykle uporządkowane, systematyczne i drobiazgowe, często przesadzają i z "igły robią widły". Są to jednak ludzie nadmiernie wrażliwi i z tego powodu nie raz mogą cierpieć w życiu. Mimo tych mankamentów z natury jest to człowiek dobry, ułożony, tylko zbyt biernie podchodzący do życia.  
              Nie są to też osoby zbytnio towarzyskie i często wolą przebywać w samotności. Mają niezwykłą wyobraźnię i dlatego sprawdzają się w pracy twórczej. Są dość religijni, okazują dużo nadziei, ufności, pragną być pomocni dla społeczeństwa, dlatego z powodzeniem mogą zostać duchownymi. Należą do osób, na które piękno wywiera ogromny wpływ. Najmniejszą niesprawiedliwość wyczuwają bardzo silnie i to w stosunku do ludzi jak i do siebie. Często działają pod wpływem emocji i sami nie potrafi powiedzieć, dlaczego akurat tak się zachowali, a nie inaczej. Dlatego raczej nie kwapią się z wyjaśnieniami swych "dziwnych" zachowań.   
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,