Urodzeni 20 września

             Osoby urodzone w dniu dzisiejszym mają trochę egoistycznie podejście do życia, jednak przejmują się ideałami.
          Ludzi ci są zapatrzeni w siebie i próbują skupić uwagę na swojej osobie, co w efekcie przeradza się w egoizm. Z natury są niezwykle krytyczni, ale obdarzeni są zdolnościami analitycznymi i praktycznymi. Dzięki temu, iż nie wierzą innym i zawsze patrzą krytycznie na każdą sprawę, w większości dochodzą do prawdy i nic, ani nikt nie jest w stanie ich okłamać. 
          Są to ludzie niezwykle staranni, troskliwi, a przy tym inteligentni, przez co bez problemu rozróżniają dobro od zła. Zazwyczaj są zamknięci w sobie i rzadko ujawniają swe prawdziwe wnętrze. Wszechstronnie uzdolnieni, pracowici, ceniący prawdę, potrafią przejmować się wysokimi ideałami. Nie są to osoby podchodzące do życia beztrosko, są raczej poważni, interesują się nauką, a mimo to potrafią być przyjacielscy i towarzyscy. W swym życiu mają wielu przyjaciół i bardzo liczną rodzinę. 
               Wady:
          Niektóre z tych osób posiadają ograniczone predyspozycje, a przez to niepotrzebnie koncentrują się na szczegółach, zapominając o całości. Poprzez ciągłą krytykę nie są lubiani przez otoczenie i nie potrafią zbyt wiele osiągnąć.   
               Do czego powinni dążyć?
         Osoby te powinny dążyć do rozwinięcia w sobie życzliwości i sympatii, i to zarówno do najbliższych, jak i do obcych ludzi, oraz nie traktować ich pretensjonalnie. Także powinni większość spraw traktować bardziej ogólnie, przestając zagłębiać się w szczegóły, dzięki temu będą w stanie o wiele więcej osiągnąć. Nie powinien też traktować ludzi zbyt służbowo, wystarczy jasno formułować swoje oczekiwania, a z pewnością inni spojrzą na nich łaskawszym wzrokiem i pomogą im w życiu.  
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,