Urodzeni 19 września

         Osoba urodzona tego dnia jest człowiekiem odpowiedzialnym, mądrym i rzeczowym a do tego bardzo patriotycznym.
        Szczera, bezpośrednia, uczciwa i sprawiedliwa, zawsze życzliwie odnosi się do innych. Jest przy tym ambitna i zdolna, ma niezwykłe szczęście do prowadzenia interesów, mimo, iż podchodzi do nich intuicyjnie. Pragnie służyć pomocą nie tylko swojemu krajowi, ale także ludziom. 
        Jest to osoba pracowita, a przy tym praktyczna w działaniu, bardzo dobrze orientuje się w sytuacjach życiowych, czym zwraca uwagę otoczenia. Najlepiej pracuje jej się w samotności, w zaciszu swojego gabinetu. Potrafi krytykować innych, jednak nie lubi, gdy sama jest poddawana krytyce. 
        Najczęstszą jej wadą jest lekkomyślność, która może narazić ją na dość znaczne straty.  Również z powodu swej nadmiernej bierności może stać się ofiarą ludzi bardziej aktywnych i przebiegłych. 
                 Do czego powinna dążyć?
        Aby się kształcić, gdyż to pomoże jej uniknąć zbytniej powierzchowności w swym działaniu. 
       Ogólnie, jest to człowiek szczęśliwy, który nie może narzekać na pecha w życiu. Czeka go spokojne życie w zaciszu kochającej rodziny. Jeśli będzie stabilny życiowo, wówczas choroby będą go omijały z daleka. Jeżeli jednak będzie przebywał w otoczeniu, które będzie go denerwowało, to wtedy jego zbytnia drażliwość może wywołać problemy z trawieniem.
       Kobieta urodzona dzisiaj posiada zdolności artystyczne, potrafi przepięknie dziergać na drutach lub szydełku, oraz ma dobry gust.
                Jak wychować dziecko? 
       Najlepiej byłoby, aby uwagę tych dzieci kierować na pozytywne aspekty życia, wskazywać zalety u ludzi, rozwijać poczucie piękna i dobra. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,