Urodzeni 17 września

              Kto urodził się tego dnia, do większości spraw jest nastawiony krytycznie i trudno jest taką osobę zadowolić byle czym.
        Lubi dyscyplinę wojskową i często toruje sobie drogę w życiu przy użyciu siły, co mu się udaje ze względu na swój przebojowy temperament i zdolności wykonawcze. Przez to, że jest także osobą nieustępliwą, potrafi wśród swoich znajomych wprowadzić zamęt i doprowadzić tym samym, do licznych wśród nich, nieporozumień. 
        Jest to osoba zamknięta w sobie, ale wrażliwa i trochę nerwowa, nigdy się nie uzewnętrznia, wszystkie żale trzyma w sobie, tak więc otoczenie nie jest w stanie ani go zrozumieć, ani mu pomóc. Przebiegły i interesowny, zanim zacznie działać musi wszystko dokładnie wpierw przeanalizować, rzadko podejmuje działania pod wpływem impulsu. 
        Pomimo to, jest to człowiek niezmiernie kochliwy i subtelny, niezmiernie wysoko ceni sobie piękno fizyczne i zmysłowe. 
              Wady:
        Największą wadą tych ludzi jest mieszanie się w cudze sprawy, chęć panowania nad innymi, krytykowanie wad ludzkich i popełnianych przez nich pomyłek. 
       Odczuwa respekt i szacunek do osób dobrze sytuowanych, zamożnych i wysoko postawionych, przejawiając przy tym fałszywą dumę i niezdrowe ambicje. Czci pieniądze dla nich samych, a nie dlatego, iż można dzięki nim żyć na wysokim poziomie. Wady te odnoszą się do osób, które w życiu nie osiągnęły zbyt wiele. 
       Natomiast osoby wykształcone i ambitne potrafią przezwyciężać trudności życiowe i zawsze mają powodzenie.W życiu są w stanie wiele osiągnąć.
facebook.com/margoseila

 

Etykiety: , , , ,