Urodzeni 16 września

            Osoba urodzona tego dnia jest zamknięta w sobie i nie należy do osób zbytnio towarzyskich.
       Lubi wydawać rozkazy i chętnie innych popędza do pracy, natomiast sama, niezbyt chętnie podejmuje wysiłek i często z tego powodu ma wielu wrogów. W życiu czeka ją wiele zmian. Ciągle zawiera nowe znajomości i przyjaźnie, gdyż stare się wykruszają. Jest niezwykle pomysłowa, jeśli chodzi o robienie interesów, nie boi się ryzykować, potrafi wykorzystać nadarzające się sytuacje, co w efekcie końcowym jej się zwraca. 
      Ciągle dąży do poprawienia swojego statusu materialnego i życiowego. Jest człowiekiem dość skromnym, stałym i opanowanym, jednak niezbyt towarzyskim, postrzegany jest przez otoczenie jako odludek. 
      Elokwentny, sprytny, posiada zamiłowanie do muzyki i sztuki. Jeśli uda mu się z kimś zaprzyjaźnić, to będzie wiernym i niezwykle pomocnym przyjacielem. W miłości nie udaje mu się zaznać szczęścia, większość tych związków się rozpada. Pocieszenie znajduje wówczas w pracy, której poświęca się bez granic. Jeżeli jednak uda mu się stworzyć związek, wówczas troszczy się o swoje małżeństwo i dzieci.
      Wyróżnia ich wewnętrzne poczucie czystości, co sprawia, że pogardza tym co prostackie, niskie i zepsute. Jeśli chodzi o ich zdrowie, to najczęściej sami są sprawcami swych chorób i sami potrafią się z nich wyleczyć. 
             Co im grozi?
      Uwikłanie się w sytuacje z których nie będą potrafili wyjść. Także zła ocena sytuacji spowoduje natłok kłopotów. Może również rozstać się ze swoją rodziną lub zostać zmuszony do wyemigrowania. 
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , ,