Urodzeni 13 września

                Osoba urodzona tego dnia wyróżnia się zdolnościami dyplomatycznymi i jest bardzo dobrym mediatorem.
       Nie jest to człowiek, który popada w skrajności, jest wręcz osobą niezwykle opanowaną o wysokiej inteligencji. Nie należy do ludzi zmanierowanych, ale też nie wykazuje specjalnych ambicji, ani nie goni za sławą i uznaniem. Jeśli nadarzy mu się okazja do zrobienia czegoś dla siebie, to zabiera się do działania. Z natury jest wrażliwą i czułą osobą, a mimo to narażony jest na liczne pokusy. Dzieje się tak dlatego, że w swym życiu prowadzi różnorodne interesy i projekty. Ma  ciekawe pomysły, które zręcznie potrafi wprowadzać w czyn. Jest bardzo dobrym mówcą, dlatego potrafi sprawnie posługiwać się słowem zarówno mówionym, jak i pisanym. Jeśli chodzi o interesy,  potrafi być wspaniałym mediatorem i przekonać opornych do swoich licznych koncepcji. Lubi też zgromadzenia i wspaniałe występy. 
      Zawsze troszczy się także o kwestie materialne. Najpierw stara się obliczyć koszty swego przedsięwzięcia, przeanalizować, ile na tym zarobi,  a dopiero przystępuje do realizacji. Dąży do zdobycia dużych pieniędzy przy jak najmniejszym wysiłku. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jak sobie coś postanowi, to i tak to zdobędzie. Zawsze zawiera intratne transakcje i rzadko się myli. 
      Dzięki temu, iż jest to człowiek niezwykle uczuciowy, to inni chcą go wykorzystać dla własnych interesów. Nawet rodzina, nie ma najmniejszych skrupułów, aby go wycisnąć niczym cytrynę. 
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,