Urodzeni 12 września

             Osoba urodzona tego dnia ma smykałkę do robienia interesów, zwłaszcza w handlu i potrafi współpracować z ludźmi.
       Bardzo ostrożny, sprytny, zawsze stoi na straży swoich interesów i gotów ich bronić przed atakiem wroga. Uważa, że i tak ludzie nie są w stanie mu w niczym zaszkodzić, gdyż przewyższa wszystkich, nie tylko inteligencją, ale i poczuciem własnej siły. Nigdy nie odwraca się plecami do swych rywali, nawet czeka na atak z ich strony, niekiedy sam potrafi ich do tego sprowokować. Nigdy pierwszy nie wkracza na pole walki, ale za to, ostatni z niego schodzi.
      Są to bardzo mądrzy ludzie, często przewyższają mądrością innych. Lubią czytać i zgłębiać swoją wiedzę, postrzegani są nawet niczym skarbnica wiadomości i wiedzy. 
     Jest odpowiedzialnym i dojrzałym człowiekiem, a przy tym bardzo wrażliwym i czułym na nieszczęście innych. W swych dążeniach jest wytrwały i konsekwentny, dzięki temu potrafi zajść bardzo wysoko. Wie, że posiada bardzo wrażliwy organizm i dlatego stosuje różne diety i wyszukane sposoby przygotowywania posiłków. Jeśli już, to najczęściej ma problemy z nadwrażliwością jelit. A tak ogólnie nie narzeka na swoje zdrowie. 
           Wady:
      Niepotrzebnie miesza się w sprawy innych ludzi, powodując częste nieporozumienia i sprzeczki. Potrafi przeciwstawiać się innym, nawet swoim zwierzchnikom, chociaż nie zawsze ma rację. Przez to często wywołuje zamieszanie, które może zaszkodzić w jego karierze. 
          Co mu grozi?
     Może mu grozić walka z wrogiem o którym nie ma pojęcia. Jego umiejętność wywoływania konfliktów może spowodować, że nie zrobi wielkiej kariery. 
facebook.com/margoseila 

 

Etykiety: , , , ,