Urodzeni 11 września

           Osoba urodzona tego dnia bywa często opryskliwa, ale zawsze można na niej polegać.
      Energiczna i nad wyraz kreatywna, jeśli chodzi o ludzkie sprawy i interesy przyjaciół. Jednak najbardziej lubi pośredniczyć w zawieraniu związków bądź ich zrywaniu. Potrafi poświęcić się dla swoich znajomych i żarliwie dla nich pracować, a w razie potrzeby oferuje swoją pomoc. Można tej osobie z powodzeniem powierzyć każdą tajemnicę, gdyż nigdy jej nie zdradzi. Także starannie strzeże własnych tajemnic i nie powierzy ich nawet najbliższym. 
     Jest niezwykle zdolna i błyskotliwa w swych poczynaniach, doskonale układa plany i je realizuje. Może zostać dobrym uczonym lub wziętym muzykiem. A dzięki temu, że jest człowiekiem uporządkowanym i konsekwentnym w swych dążeniach, z powodzeniem może wykonywać zawód lekarza.
           Wady:
      Mimo, iż z natury jest człowiekiem łagodnym i prostym, bywa niekiedy nieprzyjemny w kontaktach międzyludzkich. Jednak dzięki swej skrupulatności i działaniu zgodnym z prawem jest osobą dość szanowaną. Można na nim zawsze polegać.
        Lubi sport i życie na wsi, chętnie tam przebywa. Pragnie zachować swą niezależność życiową, ale przychodzi mu to niezwykle trudno. 
       Z pewnością, są to osoby pracowite i potrafią wiele osiągnąć, jednak lepiej się sprawdzają jako podwładni niż kierownicy. 
       Kobieta urodzona dzisiaj przywiązuje wielką wagę do swego ubioru i zawsze idzie z trendami mody. Uczuciowa, potrafi poświęcić się dla swojej rodziny, ale lubi również dobre towarzystwo, zwłaszcza na wysokim poziomie. Ma szlachetne zamiary i dążenia, jednak łatwo ulega zniechęceniu. 
Najlepsze związki stworzy z osobami urodzonymi od 22 grudnia do 21 stycznia i od 20 kwietnia do 21 maja.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,