Urodzeni 08 września

          Osoba urodzona tego dnia dąży do wytyczonych celów i wytrwale goni za szczęściem.
      Ma wielu przyjaciół, znajomych, którzy w jej życiu odegrają ważne role i przyniosą im namacalne korzyści. Specjalnie nie zabiegają o jakiekolwiek znajomości, a mimo to skupiają wokół siebie ich mnóstwo, potrafią nawet sprytnie wykorzystać je do swoich zamierzeń. 
     Są to ludzie towarzyscy, obrotni, o silnej intuicji, posiadający wszechstronne zainteresowania. Optymistycznie spoglądają w przyszłość, podejmują wyzwania i je realizują. Nigdy nie pragną pochwał, gdyż zdają sobie sprawę ze swoich możliwości i osiągnięć.
     Osoby mniej wewnętrznie rozwinięte, wykazują zdolność do krytykowania innych i nie liczenia się z uczuciami. Ciągle widzą problemy i trudności nie do przejścia, zwłaszcza u osób postronnych. Nigdy nikogo nie chwalą i stale coś im się nie podoba.
     Ich wadą jest nadmierne dążenie do władzy i majątku. Dużą wagę przywiązują do swojego zewnętrznego życia, pragną wszystko robić najlepiej i chcą być nieustannie chwaleni i zauważani. Dlatego potrafią nawet zadłużyć się po to, aby zostać dostrzeżonym z jak najlepszej strony. Często bawią się w przepowiadanie przyszłości, ale te przepowiednie raczej nigdy się nie sprawdzają. 
             Co im grozi?
     W życiu czeka ich wiele wyrzeczeń i wysiłków, mimo to i tak nie zostanie to zauważone i docenione.
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , ,