Urodzeni 07 września

         Osoba urodzona tego dnia jest bardzo wrażliwa i posada zdolności przewidywania pewnych zdarzeń.
   Jest szlachetna, pełna miłości i poświęcenia, chętnie wykona każdą pracę, jeśli
wie,  że przyniesie ona korzyści innym. Niezwykle uczuciowa, pokorna o łagodnym charakterze, nawet trochę lękliwa niczym kobieta.  Dzięki swej wrażliwości jest zdolna rozwinąć swoje zdolności na bardzo zaawansowanym poziomie. Mimo materialistycznego zapatrywania na świat, większe osiągnięcia ma na drodze niematerialnej. Często zostaje dobrym nauczycielem filozofii lub natchnionym lekarzem. Uwielbia sztukę, poezję, a często sama przejawia zdolności w tym kierunku. 
     Wielokrotnie wyjeżdża poza granice swojego kraju, prowadząc tam obserwacje i uwieczniając to w swoich rysunkach. Swą pracę wykonuje z pasją i poświęceniem. W pracach zleconych, zawsze wprowadza własne innowacje. 
     Są to osoby o wesołym usposobieniu, lubiące życie w dostatku i luksusie, podziwiane za swą czułość i delikatność.  Lubią one wszystko wokół siebie zbadać, doświadczyć i zgarnąć to, co najlepsze i co może się w życiu przydać.
           Co jej grozi?
    Jeśli rozwój tej osoby pozostanie tylko na etapie materialistycznym, to wówczas staje się ona bardzo krytyczna, nieustępliwa i nawet egoistyczna. A z powodu swej nadmiernej wrażliwości może utracić intratne stanowisko, które jej się należało.
    Jest bardzo dobrego zdrowia, odporna na choroby, dzięki temu może pracować intensywnie i wytrwale. Niekorzystnie na jej zdrowie może wpłynąć nadmierne przepracowanie się, co spowoduje, że stanie się bardzo niesympatyczną osobą.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,