Urodzeni 05 września

               Osoba urodzona tego dnia nie powinna zajmować się błahymi sprawami, tylko skupić się na czymś dużym, co jej przyniesie wymierne korzyści.
      Są to ludzie z dużą wyobraźnią, romantyczni, stawiają sobie wysokie cele i do nich dążą. Są koneserami sztuk pięknych, muzyki, malarstwa i poezji, sami często piszą wiersze. To ludzie niezwykle pomocni, spokojni, mili o ujmującym charakterze. Nie są to może osoby dynamiczne, ale mimo to, tak działają na ludzi wokół, że są w stanie ich poderwać do działania. Chociaż są to ludzie kreatywni i skrupulatni, często brak im wiary we własne możliwości, potrafią rozmieniać się na drobne. 
     Tryskają dowcipem i humorem, lubią się zabawić oraz zawsze są chętni na wycieczki w miłym towarzystwie. Zdarza się, że potrafią porządnie komuś dopiec. Są jednak dobrymi organizatorami, mówcami i literatami. 
                Choroby:
     W młodym wieku często bywają chorowici ze względu na słabe zdrowie, jednak z wiekiem im to mija. Mogą mieć jednak problemy z jelitami lub wrzodami na żołądku, czy dwunastnicy. Aby uniknąć tych problemów powinni stosować dietę. 
                Co im grozi?
     Za młodu muszą borykać się z wieloma problemami. W wieku późniejszym mogą być narażeni na straty i to ze strony rodziny. 
     Są uczuciowi, jak kochają, to na całe życie, lubią wszystko co ładne, piękne kobiety, miłe towarzystwo i potrafią zawsze każdego rozweselić.  Ogólnie są osobami lubianymi. Nie powinni jednak się pchać na wysokie stanowiska, gdyż na tych niższych są w stanie bardziej zabłysnąć. Zazwyczaj zdobywają majątek i wiodą spokojne życie.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,