Urodzeni 04 września

         Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą bardzo błyskotliwą i wywiera duży wpływ na osoby płci przeciwnej.
       Nie potrzebuje pomocy innych ludzi, sam sobie wystarcza. Pełen wiary we własne możliwości, zawsze z siebie zadowolony,  sam sobie wybiera zawód, sam jest panem swego życia. Niemniej jednak, jest to osoba skryta, inteligentna o przenikliwym umyśle, interesuje się rzeczami tajemniczymi i niewytłumaczalnymi. Odpowiedzialna i uczciwa, chętnie się uczy i wytrwale pracuje, poświęcając się wykonywanej pracy. Na co dzień jest naturalną i bardzo sympatyczną osobą. a jako przyjaciel potrafi być pomocny i oddany. Z natury jest człowiekiem dość słabym i wrażliwym, potrafi jednak wywrzeć niezapomniane wrażenie na płeć przeciwną. Największym dla takiej osoby zagrożeniem jest wplątanie się w romans z którego trudno jej będzie się wyrwać.
            Wady:
      Poprzez swoje przebiegłe postępowanie może przyczynić się do wywołania awantury. Potrafi wplątać otoczenie w swoje projekty, które później okazują się wielkim nieporozumieniem. Nie zawsze w stosunku do drugiej osoby jest szczery, aby zdobyć czyjeś zaufanie potrafi ukryć swoje poglądy, a tym samym wyprowadzić kogoś w pole.
           Do czego powinien dążyć?
     Nie powinien osądzać ludzi i mierzyć ich własną miarką. Zamiast adorować ludzi bogatych lub zajmujących wysoką pozycję, powinien dążyć, aby być uczciwym i przyzwoitym człowiekiem, i nie wstydzić się uczciwej pracy.
     Kobieta urodzona tego dnia nie powinna wstydzić się bycia gospodynią domową i nieradzenia sobie z zarządzaniem gospodarstwa domowego.
     Ludzie ci powinni raczej nie przejmować się krytyką innych, ale wziąć się w końcu za siebie i postępować uczciwie, wtedy nikt do nich nie będzie miała pretensji. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,