Urodzeni 03 września

         Kto urodził się w dniu dzisiejszym jest osobą, która lubi być dobrze i elegancko ubrana, a przy tym chce się wyróżniać z tłumu.
       Jest to osoba bardzo uczciwa i sprawiedliwa, a także niezwykle inteligentna i dowcipna, lubi się uczyć i chętnie to robi. Współczuje ludziom, których dotknęło nieszczęście i zawsze spieszy im z pomocą. Ambitna, elokwentna, potrafi ubrać się stosownie do sytuacji i odpowiednio się zachować. Jest dobrym i uczynnym przyjacielem. Uczuciowa, sentymentalna, a zarazem dość impulsywna, jej zainteresowania to muzyka i sztuka klasyczna.  Szybko podejmuje wszelkie decyzje, jest odważna oraz operatywna. Lubi podróżować, aby poznawać różne zakątki kraju i świata. 
      Jest bardzo inteligentną osobą i posiada wszechstronne zainteresowania. Zawsze i wszędzie pragnie służyć pomocą, aby wszyscy wokół byli zadowoleni. Dzięki umiejętnościom adaptacyjnym potrafi przystosować się do każdej sytuacji i zajmować przeróżne stanowiska. Posiada ogrom energii, którą pożytecznie wykorzystuje dla swoich celów. Jak się za coś weźmie, to rzadko nie doprowadzi tego do końca. 
            Wady:
      Lubi być zauważana i wyróżniana spośród społeczeństwa. Jej dotkliwą wadą jest brak dyskrecji, nie zawsze potrafi utrzymać coś w tajemnicy. 
           Czego powinna się wystrzegać?
     Angażowania się w romanse, gdyż te mogą jej przynieść same przykrości. Także w miłości jest narażona na niemiłe przejścia. mimo wszystko i tak zrobi karierę, będzie cieszyła się ogólnym uznaniem, oraz osiągnie zaszczyty.   
facebook.com/margoseila


Etykiety: , , , ,