Urodzeni 02 września

          Osoby urodzone dzisiaj, bez najmniejszego niemal wkładu własnej pracy, potrafią zajść wysoko i wiele w życiu osiągnąć.
        Są bardzo towarzyskie, z pozytywnym nastawieniem do życia, może nie posiadają zbyt silnej woli, jednak są to osoby pracowite i szczęśliwe. 
Mimo swego filozoficznego charakteru, są to ludzie zaradni i rzeczowi, posiadający silną osobowość, która idzie w parze z ich wewnętrzną wolnością. Z natury są to osoby ostrożne, taktowne, powściągliwe w swych uwagach i często nowatorskie. Zawsze troszczą się o własne sprawy i potrafią o nie zadbać. Pomimo swej zdolności do interesów, nie zawsze potrafią zorientować się w ludzkiej zachłanności i interesowności, dlatego zdarza im się zostać oszukanymi. 
       Jest niezwykle wrażliwą osóbką, wszystko bierze do siebie, dlatego z wiekiem staje się coraz bardziej zamknięta w sobie i izoluje się od ludzi. Uwielbia wszystko co wyjątkowe, ekstrawaganckie i niespotykane na co dzień. Interesuje ją przyroda i nauki pokrewne, oraz badania w tym kierunku. Uczciwa, taktowna, lubi podróżować. Posiada skłonności do oszczędzania. A dzięki temu, iż jest osobą bezkonfliktową i przesympatyczną, potrafi przyciągnąć do siebie zarówno przyjaciół jak i pieniądze. Bez problemu potrafi zdobyć potrzebne jej finanse, jednak ma trudność z ich utrzymaniem, często nie potrafi ich racjonalnie rozdysponować. 
Jeśli chodzi o mężczyzn, to intrygi kobiece przysporzą im zmartwień i kłopotów.
            Czego powinni unikać?
       Nie powinni ulegać przygodnym miłostkom, gdyż później będą z tego żałować. 
       Najlepiej spełnią się w zawodzie wymagającym logicznego i analitycznego myślenia. Mogą pracować w urzędzie, być lekarzem, nauczycielem, a także artystą. W życiu zawsze czeka ich powodzenie, które osiągną bez większego wysiłku.
facebook.com/margoseila
Etykiety: , , , ,