Urodzeni 9 sierpnia

    Osoba urodzona tego dnia jest bardzo samodzielna i niewiele sobie robi ze zdania innych ludzi.
    Jest to człowiek posiadający dwa oblicza. Jedno oblicze jest negatywne - tutaj osoba jest napuszona, sztuczna i zmanierowana, popadająca w nadmierny samozachwyt. 
    Drugie oblicze jest pozytywne - gdzie dana osoba jest szczera, potrafiąca współczuć, poważna i kochająca.
Typ pozytywny pragnie wcielić w czyn swe ideały i udaje mu się to, dzięki swej nadgorliwości i głębokiej wierze we własne możliwości. Zdaje on sobie sprawę z własnych niedociągnięć i przez to dąży do wzniesienia się ponad te mankamenty. 
    Natchnienie czerpie z samego siebie i gdy osiągnie rozwój, staje się człowiekiem wielkich czynów. Jego życie to jedno wielkie wyzwanie. Często na swych barkach musi nieść odpowiedzialność za czyny innych ludzi i dlatego cieszy się zaufaniem społeczeństwa. 
    Jest zacięty i wytrwały, a przy tym może być mściwy. Nie jest osobą niewdzięczną, ale doznanych krzywd, nigdy nie zapomina. Strasznie nieustępliwy, prędzej zginie niż się podda. W życiu posiada wytyczone przez siebie cele i zadania do których wytrwale dąży. 
    Uwielbia specyficzne rozrywki i przyjemności, które znacznie odbiegają od innych ludzi. Jednak nic sobie z tego nie robi, żyje własnym życiem, poza społeczeństwem. 
    W życiu mogą czekać na niego podróże, dzięki którym zyska sobie popularność, nawet poza granicami własnego kraju. Powodzenie w interesach i miłości przychodzi do niego w późnym okresie życia.
    Jeśli chodzi o zdrowie osób urodzonych w tym dniu, to też jest ono dwojakie. Albo są jednostki wyjątkowo silne, tryskające zdrowiem, albo są to ludzie chorowici. Bardzo zły wpływ na ich zdrowie mają cierpienia sercowe z nieodwzajemnionym uczuciem czy przykrość doznana z otoczenia. 
        Co mu grozi?
   Niebezpieczeństwa natury fizycznej.
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , , ,