Urodzeni 6 sierpnia

          Osoba urodzona tego dnia jest najlepszym przyjacielem jakiego można sobie życzyć, zawsze można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy.
       Są to ludzie niezwykle szlachetni i uczciwi, ciągle dążący do samorozwoju. Nieskazitelni i ambitni, gardzą małymi i tandetnymi rzeczami, nie potrafią zniżyć się do popełnienia czynu niegodnego z ich sumieniem, nawet pod naciskiem, czy w obronie własnej. Potrafią bardzo dobrze zarządzać zarówno w sprawach materialnych jak i ludźmi, jak kochają - to namiętnie i mocno. Nikt, ani nic nie jest w stanie przeszkodzić im w poświęceniu się dla ukochanej osoby. Jako partnerzy w życiu, wierni aż do bólu, także pełni poświęcenia dla najbliższych przyjaciół. Lubią rzeczy piękne i wzniosłe, marzyciele, często z głową w chmurach, nie wiedzą wówczas, co się wokół niego dzieje. 
       Dzięki temu, że serce potrafi zawładnąć ich umysłem, to chcąc coś wyegzekwować, najtrafniej na ich decyzję można wpłynąć przez sympatię, miłość i inne prawdziwe wartości. 
      Jeśli chodzi o sprawy materialne, potrafią być szczodrzy, ale jeśli chodzi o docenienie i uznanie w społeczeństwie, wtedy lepiej nie wchodzić im w drogę. Chętnie udzielają rad innym, ale nie lubią, słuchać, gdy im ktoś doradza. 
Lubią życie rodzinne, ale tylko w zaciszu własnego ogniska domowego. 
          Co im grozi?
     Jakikolwiek brak inicjatywy z ich strony, w działaniu spowoduje dotkliwe dla nich straty materialne.
          Wady:
    Są osobami bardzo przyziemnymi i łatwo ulegają złym nastrojom. Niekiedy z powodu braku zdolności wykonawczych, nie robią nic, aby to zmienić, poddają się wówczas biegowi życia wychodząc z założenia: "Co będzie, to będzie". Poprzez takie postępowanie zostają narażeni na dotkliwe straty majątkowe i materialne, dlatego powinni starać się przezwyciężyć swoje nadmierne lenistwo.   
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,