Urodzeni 5 sierpnia

                     Osoby urodzone w tym dniu przekładają miłość i seks ponad wszystko. Aby jednak osiągnąć coś w życiu, powinny one te uczucia przełożyć na drugi plan. 
      Są one przebojowe i zdecydowane, potrafią zawzięcie trzymać się swoich zasad i przekonań oraz dążyć do realizacji swych planów życiowych. Uparte a jednocześnie potrafiące postawić na swoim, choćby miało to przynieść im straty. Są ludźmi serdecznymi, kochającymi i wspaniałomyślnymi. 
      To bardzo uczuciowe osoby, szybko i mocno się wzruszają a jednocześnie posiadają silną wolę. Ci, którzy nie potrafili wznieść się ponad swe przyziemne rozkosze, a uczucia opanowały ich umysł, są osobami mającymi problem z opanowaniem samego siebie i stają się nadmiernie impulsywne. Żyją w ciągłym pośpiechu i niepokoju, najlepiej czują się w ciągłym ruchu.
      Już od najmłodszych lat wykazuje pewność siebie i wszechstronne zdolności. Kiedy stwierdzą, że dana sprawa jest słuszna, nie zrezygnują z jej wykonania, choćby nie wiem co się działo. Są to urodzeni kierownicy i przywódcy innych ludzi. Pomimo tego, iż usposobione są najczęściej konserwatywnie, wykazują się ogromną aktywnością życiową, a ich organizm posiada duży zapas sił życiowych. 
      Najczęściej osoby te żyją dość długo, jeśli zdrowie im dopisuje, dlatego powinny się wystrzegać chorób objawiających się gorączką, ostrym stanem zapalnym czy bólami w okolicach serca, które to jest dla ich organizmu najważniejszym organem. 
      Są to ludzie ceniący piękno i lubiący marzyć. Dzięki swej stałości i pewności w pracy, zawsze wszystko potrafi zapiąć na ostatni guzik. Najczęściej powodzi im się w życiu. 
           Wady:
      Ich najczęstszą wadą jest brak zaufania do ludzi, nadmierna podejrzliwość i krytycyzm. 
           Do czego powinni dążyć? 
      Przede wszystkim do wzmocnienia swej woli i najczęściej im się to udaje. Zamiast nadmiernie używać życia ( w sensie negatywnym ), powinni dążyć do samorozwoju i wykorzystania swych zdolności na maksa. 
facebook.com/margoseila 

 


Etykiety: , , ,