Urodzeni 31 sierpnia

             Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest bardzo spokojna, zrównoważona, uczciwa, potrafi się zachować w towarzystwie, a jej zachowanie jest niewymuszone i swobodne.
          Zawsze postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i obowiązującym prawem. Jest inteligentna, zanim coś powie, musi się najpierw głęboko nad tym zastanowić, aby nie sprawić komuś przykrości, choć nie zawsze jej to się udaje. Miewa skłonności w kierunku poezji, niekiedy sama pisze wiersze bądź krótkie opowiadania, emanuje z niej szczęście. Lubi także muzykę, przyrodę i życie na wsi. Uwielbia wycieczki górskie, a zdobywanie szczytów, sprawia jej ogromną radość. Jest to człowiek otwarty, a jednocześnie jest niezależny, sam lubi podejmować decyzje. Mimo to zachowuje się w sposób naturalny i nie okazuje pogardy. Posiada zdolności w kierunku finansowym, wiele robi dla innych, często zapominając o własnych interesach. Jest osobą działającą publicznie, interesuje się sprawami społeczeństwa, postępem i akcjami humanitarnymi. W życiu działa zgodnie z zasadą, że nic co ludzkie nie jest mu obce, dlatego ma wysoko rozwinięty instynkt opiekuńczy i rodzinny. 
         Wadą takiej osoby jest to, że nie zawsze lubi ciężko pracować, nigdy nie nudzi się sama ze sobą, gdyż uwielbia marzyć i rozmyślać nad egzystencją życia ludzkiego. 
         Najczęstszymi chorobami, jakie mogą je dopaść to problemy z żołądkiem, chwiejność nastrojów, ale te dolegliwości dosięgają zazwyczaj te osoby, które nie dbają o siebie.  
              Do czego powinny dążyć?
         Przede wszystkim te osoby powinny znać swoje wady i słabości, gdyż dzięki temu unikną wielu nieprzyjemności. Powinny one także być bardziej wyrozumiałe i ograniczać krytykę w stosunku do innych osób, gdyż ostre słowa mogą wyrządzić komuś krzywdę. 
              Co im grozi?
         Grozi im to, że ludzie którym pomagał, był dla nich ostoją, okażą się być niewdzięczni i nie docenią tego poświęcenia. 
         Ogólnie można stwierdzić, że osobom dzisiaj urodzonym, życie przebiega dość spokojnie i w końcu udaje im się osiągnąć upragniony cel. W późniejszym wieku, ludzie ci stają się samotnikami, izolują się od otoczenia, wolą oddać się rozmyślaniom i medytacji. 
facebook.com/margoseilaEtykiety: , , ,