Urodzeni 30 sierpnia

        Osoba urodzona w dniu dzisiejszym często przesadza w analizowaniu i krytykowaniu innych ludzi.  
       Często mówi to co myśli, nie zważając na uczucia innych, a tym samym niekiedy, obrażając ich. Uważa, że postępuje dobrze, gdyż mówiąc prawdę, robi to dla dobra tej osoby. Z natury jest to człowiek skromny i zamknięty w sobie, co nie znaczy, że nie jest towarzyski. Jednak w towarzystwie płci przeciwnej zachowuje się niezręcznie. Zwolennik piękna, lubi dobrze wyglądać i chętnie się wypowiada na różne tematy. Jest to jednostka bardzo inteligentna, uzdolniona i zawsze ma swoje zdanie, dzięki czemu może osiągać sukcesy na polu naukowym. Dodatkowym atutem tej osoby jest jej wrażliwość, ostrożność i delikatność, jednak te cechy powodują, że niekiedy uzależnienia się od otoczenia. Osoby, które są niemiłe i uszczypliwe dla niego, niekorzystnie działają na jego nerwy.
     Jeśli chodzi o pracę, to powodzenie może mu przynieść praca związana z naukami ścisłymi lub praca w rolnictwie. Mimo szczerych i czystych uczuć, to małżeństwem nie jest zainteresowany, jeżeli jednak zdecyduje się na nie, jest w nim nieszczęśliwy.
            Wady:
     Chętnie miesza się w sprawy innych ludzi, bałaganiarz, miewa problemy z wykonaniem polecenia, a to wszystko wywołuje w jego życiu liczne problemy. Jego ciągłe analizowanie wszystkiego powoduje, że jest w stanie położyć każdą pracę. Krytykując innych, często sprawia, że ludzie mniej pewni siebie, nie czują się w jego obecności komfortowo. Swym negatywnym postępowaniem powoduje, że nie zawsze jest lubiany. Wszędzie i u wszystkich wokół widzi wady, tylko nie u siebie. Postępując w taki sposób nie chce nikomu wyrządzić krzywdy ani przykrości, wychodzi z założenia, że mówiąc ludziom prawdę, przychodzi im z pomocą, gdyż nie potrafią oni dostrzec pewnych faktów. 
         Jakie grożą mu choroby?
     Najczęściej ma problemy z jelitami, wpływa na to stres i złe odżywianie się. Najlepszym dla niego lekarstwem są naturalne metody leczenia.
facebook.com/margoseila

Etykiety: , , ,