Urodzeni 29 sierpnia

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym nie ma większego problemu z zarabianiem pieniędzy, ale równie szybko potrafi je wydawać.
       Nie mówiąc nikomu, ani na nic nie czekając, sama potrafi wykorzystać nadarzające się okazje w jej otoczeniu. Przedsiębiorcza, bardzo inteligentna, posiada wszechstronne zainteresowania, bardzo dobry obserwator, nie boi się próbować w życiu swoich możliwości. Jej poglądy i przekonania są czysto materialistyczne. Jest to człowiek milczący, zamknięty w sobie, posiada zdolności nowatorskie i twórcze, czasem uda mu się coś wynaleźć. Bardzo interesuje się chemią i naukami pokrewnymi, chętnie też podejmuje naukę w tym kierunku. Jest to bardzo sympatyczna osoba, zawsze chętna do pomocy innym. Nastawiona do otoczenia raczej pokojowo, wesoła, radosna, bardzo aktywna, lubi się dobrze zabawić. Pełna ufności patrzy z nadzieją w przyszłość i nie tak łatwo daje się zniechęcić. Zazwyczaj jest też uczciwa, porządna lubi schludność i systematyczność. Pomimo, iż posiada łatwość dostosowania się do panujących warunków życiowych, to często czuje się nieszczęśliwa. Jeśli chodzi o mężczyznę, to z natury jest bardzo przystojny, a kobieta – ładna.      Wiedzie im się w miłości, natomiast w małżeństwie już nie są tacy szczęśliwi. Małżeństwo na mężczyzn wywiera dość specyficzny klimat, gdyż dzięki swej nadmiernej wrażliwości często staje się pantoflarzem i nie jest w stanie się z tym uporać. Najlepsze związki zostaną stworzone z płcią przeciwną urodzoną pomiędzy 22 grudnia a 21 stycznia, oraz 20 kwietnia do 21 maja. Jest też bardzo wymagająca jeśli chodzi o jedzenie, gdyż nie wszystko im smakuje, często lubi eksperymentować z wyszukanymi dietami. Powinna jednak jeść to, co najprościej zostało przyrządzone, gdyż proste jedzenie okazuje się najlepsze dla ich żołądka. Lubi i potrzebuje przebywania na świeżym powietrzu. 
             Wady: 
       Mimo licznych zapewnień nie zawsze potrafi być stała w uczuciach. W walce życiowej natomiast brakuje jej wytrwałości i odwagi.
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , ,