Urodzeni 28 sierpnia

        Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest niezwykle wrażliwą osóbką, którą cechuje uczciwość, prawość i bezinteresowność.
          Jest to człowiek, który zawsze stoi po właściwej stronie, przyzwoity i sprawiedliwy, dojrzały wewnętrznie. Postępuje zgodnie z tym, w co wierzy i o czym mówi. Nie zmienia zdania w zależności od towarzystwa, w którym się znajduje, czy po to, żeby wzbudzić czyjąś sympatię.
Jeśli zmienia zdanie, to dlatego, że odkrył coś nowego, zrozumiał coś, co zmieniło jego spojrzenie na daną kwestię. Nigdy nie osądza innych ludzi, jedynie może zwrócić uwagę na złe zachowanie, ale osądza i potępia zachowanie, a nie człowieka, który za nim stoi.
        Idealny i wierny przyjaciel, potrafi się poświecić w imię prawdziwej przyjaźni. Wyłącznie sobie i swojej inteligencji zawdzięcza karierę. Także może osiągnąć sukces w zakresie literatury i sztuki. Jego życie upływa w spokoju i bez większych poruszeń, cieszy się powszechnym uznaniem wśród społeczeństwa. Dzięki swym zdolnościom analitycznym może osiągnąć powodzenie jako krytyk muzyczny lub literacki. 
              Wady: 
        Niezbyt lubi się wysilać podczas ciężkiej pracy. Bywa oziębły i mało uczuciowy, nie wykazuje także zbytnich ambicji, w stosunku do niektórych osób bywa nastawiony wojowniczo. 
              Jak wychować dziecko? 
       Dziecko takie jest prawdziwym „dzieckiem natury”. Ma wszechstronne zainteresowania, uwielbia piękno przyrody, ma silnie rozwinięte takie cechy charakteru jak: sympatia i antypatia, oraz posiada zdolność wnikliwej obserwacji. Niezmiernie łatwo mu wszystko przychodzi, łącznie z nauką. Już od wczesnego dzieciństwa odznacza się przedwczesną dojrzałością i smykałką do robienia interesów. Dlatego należy szczególnie uważać na wychowanie takiego dziecka, gdyż chwila nieuwagi czy krytyki może przyczynić się do zejścia na złą drogę.   
facebook.com/margoseila 


Etykiety: , , , ,