Urodzeni 27 sierpnia

         Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest jednostka poważną, nie znoszącą kłamstwa i udawania, posiadająca silną wolę, gotowa do ciężkiej i wytrwałej pracy.
        Jest to człowiek niezwykle inteligentny, który w swym działaniu wykorzystuje zdrowy rozsądek. Jego psychika, mimo młodego wieku, jest bardzo dojrzała, poważna, a cele jakie sobie stawia, niebywale racjonalne i słuszne, dlatego mają szansę na ich spełnienie. Interesuje się sztuką, w szerokim tego słowa znaczeniu, sam nieraz przejawia zdolności artystyczne. Jest to niezwykła postać, o poglądach nieco filozoficznych, obdarzona niebywałą intuicją. Łączy go szczególna więź z ojcem.  
      Zorganizowany, działający w sposób przemyślany, zdarza mu się też być po trochu egoistą, jednak nie przeszkadza mu to w wykonywaniu swej pracy. Posiada pewne nawyki i upodobania, które mogą mieć związek z ziemią. Lubi rolnictwo i chętnie przebywa na wsi w ciszy i spokoju. Dzięki rolnictwu i inwestycjom poczynionym w tym kierunku, może osiągnąć doskonałe rezultaty materialne.
           Wady:
       Niekiedy bywa ogólnikowy i nazbyt schematyczny. Jest też osobą dość rozrzutną i zdarza mu się wydać pieniądze na zbędne rzeczy.
           Do czego powinien dążyć? 
      Powinien bardziej zawierzyć swej intuicji i głosowi rozsądku niż zimnej kalkulacji. Często te osoby można porównać do niewierzącego Tomasza, musi najpierw zobaczyć, dotknąć, a dopiero uwierzy, że warto coś zdziałać w danym kierunku. Pomimo tego, jest to osoba niezwykle wrażliwa i bardzo silnie odczuwa oddziaływania, energię innych ludzi. Dlatego też często, to właśnie otoczenie wywiera na niego i jego decyzje silny wpływ.
     Jeśli chodzi o zdrowie, to organizm takiego człowieka jest dość silny, ale liczne troski i niepowodzenia życiowe mogą odbić się niekorzystnie na jego zdrowiu.  Osoba ta powinna zadbać przede wszystkim o racjonalne odżywianie się, zastosować nawet jakąś mało drastyczną dietę, gdyż ludzie ci miewają kłopoty z jelitami.
          Podsumowując:
       Osoba urodzona 27 sierpnia okazuje się być bardzo przydatna dla społeczeństwa, zwłaszcza w późniejszym wieku, gdyż nabiera tzw. doświadczenia życiowego. Są to osoby, które żyją długo i intensywnie. 
W efekcie końcowym i tak ludzie ci zdobędą prestiż, pieniądze i będą rozkoszować się życiem. 
facebook.com/margoseila Etykiety: , , , ,